Menu

CZY GOTUJECIE DLA MALUCHÓW?

Witam! kobietki mam do Was pytanie: Czy same gotujecie swoim pociechom czy podajecie słoiczki? i co ważniejsze: czy gdybyście mogły kupować słoiczki robione w domu przez inną mamę to byście się skusiły?

Michelle87
 293  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie karmienie niemowlę dieta dziecka

Odpowiedzi

tlolek
gotowałam sama, zresztą dzieci szybko zaczęły jadać to samo co my bo przystosowałam naszą dietę pod dzieci.
Moje łobuziaki słoiczkami i kaszkami pluły
jagoda30
Trochę gotowałam,trochę korzystałam ze słoiczków,głównie,kiedy były małei wprowadzałam nowości.Wybór jest wielki i jeśli nie miałam sprawdzonych produktów kupowałam słoiczki.Potem gotowałam sama i mroziłam.Wolałam kupić słoiczek,niż gotować warzywa ze sklepu,niewiadomego pochodzenia.
amalka
Zaczynałam od słoiczków, później przestawiłam synka na posiłki "mamusiowe". Robiłam też własne "mini weki". Oczywiście jakiś słoiczek miałam na podorędziu (w razie W) no i jak pisze @Jagódka- czasem lepszy słoiczek niż "kij wie co".

Czy kupowałabym słoiczki robione przez inną mamę? Nie wiem. Musiałabym ją dobrze znać. Osobiście mam wysokie standardy (jeśli chodzi o higienę) i trochę bym się obawiała lizanych łyżek i takich tam...
krakowskamama
Raczej sama robiłam słoiczki, tylko czasem korzystałam z gotowych, gdy byliśmy w podroży lub w gościach. Myślę, że gdybym wiedziała, że ktoś inny robi zdrowe jedzonko, to kupowałabym je. Może nie opierałabym się na nich w 100%, ale na pewno rzadziej gotowałabym sama, a częściej kupowała.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.