Menu

Czy jako dzieci chętnie jadłyście?

Zastanawiam się czy apetyt rodziców w dzieciństwie ma wpływ na apetyt naszych dzieci? Ja byłam ponoć strasznym niejadkiem i teraz wiem co musiała przeżywać moja mama – bo natura obdarzyła mnie dwoma niejadkami :)

mamakarina
 511  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

czarna
Ja też ponoć nie byłam zbytnim łakomczuszkiem ale z Erykiem nie ma problemów. Bardzo lubi próbować nowe rzeczy :) Zobaczymy jak będzie z drugą dzidzią.
Aagataa
Wydaje mi się że nie ma to żadnego związku...
kasia13_archiwum
Nie wiem, moze cos w tym jest. Moja mama nie miala ze mna problemow, jesli chodzi o jedzenie. I ja tak samo nie moge na moje cory narzekac. Jedza prawie wszystko. No, z malymi wyjatkami.
sabina
Jako dziecko byłam niejadkiem, od ok. 5 roku życia zaczęłam b.dużo jeść i przez wiele lat miałam nadwagę.
artanis
A wiesz, że nigdy w ten sposób na to nie patrzyłam? Faktycznie, ja jako dziecko uwielbiałam jeść, podobno nad talerzem wydawałam z siebie dźwięki a'la 'mniam mniam mniam' :D Mój synek też dobrym jedzonkiem nie pogardzi. Natomiast siostra -niejadek ma dokładnie ten sam problem z własną córeczką. Ciekawa jestem tylko jak to się sprawdza przy większej ilości dzieci:))
Agula
Jak przeczytała temat, od razu się uśmiechnęłam :) oj, moi rodzice mieli ze mną nie mały problem, nic nie chciałam jeść, po prostu nie miałam na to czasu, wszystko mnie rozpraszało, a tych papek mlecznych nie cierpiałam :) Nie wiem czy jest to dziedziczne...zobaczymy :D
justa
Ja niestety też byłam niejadkiem, ale moje dziecko nie jest tak tragiczne jak ja - wybredza ale nawet chętnie je. Szczególnie mięso :) Natomiast moja siostra nie sprawiała tego typu problemów a jej córka dla odmiany tak- chyba nie ma zasady.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.