Menu

Czy jest obowiązkowe???

Witajcie!Jestem w 30tym tygodniu ciąży(ale to zleciało) (krejzolka) zaraz na początku zmieniłam lekarza ale jak byłam u innego był to 6ty tydzień zrobił mi cytologie do dzisiaj nie znam wyniku gdyż nie chcą mi udzielić informacji.Nie daje mi to spokoju.Czy powinnam dalej walczyć o tamten wynik czy poprosić lekarza o zrobienie mi ''świeżej''cytologii??Nie narzekam na niego zrobił mi wszystkie niezbędne badania. Co powinnam zrobić w takim przypadku????

ika1986
 688  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ciąża badania cytologiczne

Odpowiedzi

babooshka
ale nową cytologię może Ci zrobić dop. po porodzie, i to po skończonym połogu...
cytrynkaa
jak to Ci nie chca udzielisc informacji ?? przeciez to jest Twoje badanie.. wiec nie widze powodów by Ci mieli nie pokazac wyników ...
ika1986
Ja tam i dzwoniłam i byłam to nie było raz lekarki a później powiedziały mi,że musze się zapisać na wizyte.Nie będę chodził do lekarki której nie ufam i przez którą mogłabym stracić tą ciąże prawda???
babooshka
A w ostatnim trymestrze trzeba wykonać posiew z dróg rodnych w kierunku bakterii (mogących przejść na dziecko podczas porodu), o tym tez pamiętaj...
ika1986
babooshka no właśnie jak te badanie się nazywa dokładnie,bo nie miałam jeszcze robionego???I właśnie przez te bakterie mój syn zmarł na śródmiąższowe zapalenie płuc. I dlatego strach jest większy.A przy Agacie to się pytały czy miałam cytologie powiedziałam,że nie zdążyłam heh w poniedziałek miałam się zgłosić na cytologie ale w niedziele pojechałam już z bólami do szpitala.Będę wdzięczna.
babooshka
to przed samym porodem, własnie badanie na posiew, musiałabym sprawdzić w swojej książeczce ciążowej...
A generalnie dlaczego nie pilotuje tego Twój obecny gin? nie rozumiem tego?
babooshka
nazwa tego bad:"posiew z dróg moczowo-płciowych-tlenowo"
(wynik zawierał 2 karteczki zawierał)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.