Menu

Czy jesteś duszą towarzystwa

Czy lubisz spotykać się ze znajomymi, czy wolisz spotkania z koleżanką przy kawie czy też spotkania w większym gronie? Czy możesz się nazwać duszą towarzystwa? Czy też zwykle siadasz z boku i przyjmujesz rolę słuchacza i obserwatora? Napiszcie jakim typem jesteście.

Ania
 1257  10

Odpowiedzi

koza54
lubię jedno i drugie. czasami wolę posiedzieć sama z przyjaciółką a czasami w większym gronie :) lubię też obserwować i słuchać ale tak samo lubię się udzielać w spotkaniu, bo nie po to przyszłam aby siedzieć i tylko słuchać :)
mammma
nie jestem duszą towarzystwa :)
monique25
nigdy nie siadam z boku :)i nigdy nie milczę...wole imprezki w większym gronie :)

ale nie lubie też masowych imprez gdzie jest ze 100 tys ludzi :/
samanita
Lubie i spotkania przy kawie, ale tez wieksze imprezki. Jezeli jestem w gronie bliskich znajomych to przewaznie jestem straszna gadula, a jezeli jest jaksa nowo, lub malo znana osoba to raczej trzymam sie bardziej na dystans i jestem spokojniejsza - do czasu oczywiscie:D
renata29
typowy słuchacz i obserwator ze mnie:)
aniol
bylam ale juz niejestem lubie czasmi sie spotkac z kolezanka na kawie ale w wiekszym gronie meczy mnie to na dluzszy czas a jesli juz niesa to moi znajomi tylko meza to juz wogule nosi mnie wiec tylko obserwuje i siedze jak mysz.chyba ze towarzystwo przypadnie mi do gustu to nawijam jak zakrecona .kiedys bylam inna teraz wole towarzystwo meza i synka .
Magdzik
Ja podobnie jak @KaSiA... Ale ogólnie nie lubię być w centrum zainteresowania;)
justii34
Jak mi wiadomo tak..beze mnie tesknota i nuda........I organizuje najlepsze impry i menu!Potrafię rozweselić,wzbudzić kontrowersje,załagodzić atmosferę,rozweselić a przy tym dobrze podtuczyć i.............upoić ,napoić?
Bez ludzi,towarzystwa wpadam w melancholie choć bywaja dni wyciszenia a wtedy NIKOGO!Ładuję baterie ;-)
xkasiulax
nie !!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.