Menu

Czy kolor ma az takie znaczenie?

Dziewczyny czy ze mna coś jest nie tak czy z moja szwagierką!? Mam synka – ma trzy miesiące. Większośc ubranek dla szkraba dostałam w spadku po córce siostry i trafia się czasem różowe body ze słonikiem – no wiadomo. A moja szwagierka narobiła mi awantury, że co ja robię, że jak mały zobaczy zdjęcia z dzieciństwa to mi nie wybaczy i takie tam... Czy wy też przywiązujecie taka wagę do kolorów!? Czy chłopczyk nie może mieć czerwonej bluzy? I jakie to są w zasadzie „męskie” kolory!?

Monarri
 691  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

ann79
Wydaje mi się że jeżeli chodzi o body to Twoja szwagierka kapkę przegina! Przecież nie ubierasz synka w spódniczki ! To tylko body z którego on za miesiąc wyrośnie! Nie przejmuj się tym. Przecież dziecko było w domku a to tylko body!
panidomu
Ja bym synka w różowe nie ubrała... Jakoś to jest kolor zarezerwowany dla dziewczynek i już – ale czerwony to kolor uniwersalny jak najbardziej!
czarna
Przecież dzieciaczek miał na sobie tylko body! Na spacer bym też nie ubrala dziecka na różowo, ale mój eryk ma np. taką piżamke – ni to różowy, ni to łosoś – jest słodka więc w niej śpi ! Dostał ją w prezencie od babci – i co miałam jej powiedzieć, że to nie męski kolor?!
smerfetka
A męskie ubranka, to niebieskie, granatowe, zielone, biały, czerwony też !
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.