Menu

Czy krzyczycie na dzieci?

Dzisiaj z samego rana na krzyczałam na syna. Nie mógł znaleźć zabawki, a ja nie wytrzymałam nakrzyczałam na Niego, że ma bałagan i przez to nie może nic znaleźć . On się rozpłakał i powiedział, że przeze mnie będzie miał zły dzień, a tak dobrze się Mu zapowiadał. Teraz mam wyrzuty sumienia, że nie powinnam. Może powinnam z Nim porozmawiać, ale tyle razy Mu tłumaczyłam, żeby odkładał na miejsce rzeczy. Czy zdarza Wam się krzyczeć na swoje dzieci?

koniczyna
 630  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Opieka nad dzieckiem awantura

Odpowiedzi

JUSTYS
oj zdarza się niestety(pout)
loona20
powiem szczerze ze krzycze na mojego synka 18 ( miesięcy ) bo niekiedy juz nie da się wytrzymać ..... ale po czasie wiem ze nie powinnam i przytulam go .... człowiek przeciesz nie komputer niekiedy nerwy puszczają ...
koniczyna
puściły mi nerwy(placze)
loona20
nie martw się idz do synka i z nim porozmawiaj i przepros :) przytul i bendzie ok :) (prezent)
mamaMaksa
kiedyś też mi puszczały nerwy i krzyczałam na mojego synka ale od momentu jak mu obiecałam że postaram się zmienic i że już nie będę na niego krzyczec to już nie krzyczę i dotrzymuję obietnicy staram się unikac nerwowych sytuacji uważam że więcej może zdziałac spokojna szczera rozmowa a krzyk nie doprowadza do niczego dobrego wolę się wyciszyc na spacerze z psem albo pobiegac po lesie
asiula024
mnie tez czasem nerwy puszczą niestety (placze) .....
lwica
Niekiedy się zdarzało, teraz już nie, bo nie mam powodów, a jeśli coś jest nie tak to wolę iść do mego syna , przytulić go i na spokojnie mu wytłumaczyć, to więcej daje niż jakiekolwiek krzyki.Jak kiedyś na niego krzyknęłam to i on się rozpłakał i ja i obydwoje byliśmy zdenerwowani i w sumie nic to nie dało, a wyrzuty sumienia męczyły mnie bardzo długo.My też nie jesteśmy przecież idealne.
agnieszka79
zdarza się ale też mam potem wyrzuty (placze)
mycha2706
Ja sie dre oczywiscie,ale moje dzieci nic sobie z tego nie robią.Starsza córka mówi,,Spokojnie mamusiu wez głeboki oddech" a mnie to doprowadza do furii... ale za chwilke przepraszam,tłumacze i jest w porzadku...
Ewa0528
Ja tez krzycze mój synek ma 4 latka ale nie wiem czy to jest teraz taKI okres ze nie słucha kompletnie nic,tez mam wyrzuty (placze)
Magdzik
Zdarza się niestety...(placze)
Mandarinios
oj się zdarza, zdarza..... a potem ryczę, bo mam wyrzuty sumienia....(placze)
Anita21
mnie tez czasem nerwy puszczą niestety i jak jeszcze na niego popatrze i jak widze niekiedy te łezki w oczach to sama rycze i go przepraszam i przytulam on sie przytuli i juz nam lepiej ale staram sie tego unikac..
Brygidka82
No mi też się zdarza bo mój ostatnio niedobry jest, moge mówic do niego parę razy on uparty jak osiołek i swoje zrobi.Taki wiek chyba łobuzowaty ma teraz.Nikt nie lubi jak się krzyczy, ale nam jak to mamom nerwy puszczają..ja stram się poprawic ale ja nerwowa jestem, chyba jakieś zioła w aptece sobie kupię:))
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.