Menu

Czy ktoś już wie co z Madzią????????

Wstałam ale tu jeszcze chyba nikogo nie ma. Przeszukałam stronki w poszukiwaniu wieści o Madzi... Nic nie znalazłam... Mam nadzieję, że jest już lepiej ale szukam potwierdzenia. Wczoraj późno zauważyłam co się stało i aż mnie ściska! W każdym razie trzymam kciuki za jej zdrowie!!

KlaudynaK
 567  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

stan zdrowia samopoczucie choroba

Odpowiedzi

KlaudynaK
Tak mi dziwnie. Mąż się w końcu nie odezwał chyba. Siedzę tu i obserwuję póki Staś mi daje... Ale dobrej myśli jestem. Dzielna dziewczyna z niej!
KlaudynaK
Ale pewnie sam nie miał na to siły... Musi być dobrze! Lekarzy to powinno się pociągnąć do odpowiedzialności... Z tym tylko, że z nimi nie da się wygrać.
KlaudynaK
Moja znajoma po śmierci córki na badania pojechała z Wawy do Łodzi, proces, nic to nie dało... Maja swoje dojścia i większość czuje się bezkarnie. Nie wiem jak tak można... Kurcze, nadal żadnych wieści, nic. Rozumiem to w sumie, bo mąż Madzi ma teraz o czym myśleć. Ale jedno zdanie... Jedno, że jest lepiej by się przydało...
KlaudynaK
Jest... Lepiej... I to jest dobra myśl już!!
KlaudynaK
Odetchnąć można, dobrze, że w porę pojechała... Teraz będzie zdrowieć i dochodzić do siebie. Aby miała jak najwięcej siły po tym wszystkim!
kasia13_archiwum
No... to jest najwazniejsze, ze pojechala w czas. Teraz tylko musi zdrowiec i dochodzic do siebie...
kasia13_archiwum
Maz Madzi napisal mi odpowiedz na moim profilu... jak ktos chce wiedziec co...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.