Menu

Czy Ktoś zna się dobrze na informatyce ?

Dziewczynki i Chłopaki poratujcie totalnego laika informatycznego czyli mnie... Grześ dostał na ferie zadanie z informatyki:
co oznaczają znaki:
T2 , T3 , T3a, T4, T6,T7,T27,T30,T29
G1a ,G1t,G3, G4,
R1,R3

Młody po feriach ma te znaki do"zdania" a ja nie wiem co one znaczą...(naglowke)

Pomóżcie...z góry pięknie dziękuję(prezent)(prezent)

korek221
 291  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Szkoła i Kształcenie informatyka komputer

Odpowiedzi

LaMandragora
http://www.erainformatyki.pl/procesor-8051/omowienie/198-przerwania.html
czekoladka22
chivas napisała:
o.O
Ile lat ma Grześ i w jakiej jest szkole że dostaje zadanie dot chyba układów scalonych (poprawcie mnie jeśli nie mam racji) ?

z tego co widziałam to 11 czyli jak dobrze liczę to 5 klasa podstawówki:] ale zadania to nawet ja takiego nie dostałam w podstawówce i niestety nie mam zielonego pojęcia o co w nim chodzi
korek221
chivas napisała:
o.O
Ile lat ma Grześ i w jakiej jest szkole że dostaje zadanie dot chyba układów scalonych (poprawcie mnie jeśli nie mam racji) ?
Grześ ma 10 lat i chodzi do 4 kl.podstawówki...niestety ja kompletnie nie wiem o co w tym zadaniu biega....w ogóle ma przerąbane....zamiast odpocząć na feriach to będzie musiał kuć bo zaraz po feriach ma sprawdzian z matmy z całego semestru,z historii i z przyrody....(bach)(ryczy)
korek221
Geodziu może i było wyjaśnione ale młody nie pamięta...niestety tak u nas jest ,że na przerwę świąteczną , ferie zawsze coś młody ma zadane a na weekendy ma ZAWSZE... i nikogo to nie obchodzi,czy dzieciaki są zmęczone- MUSZĄ umieć i zrobić zadane prace domowe i koniec(przewracaoczami)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.