Menu

Czy kupujecie ubrania przez internet?

Ostatnio córki wprowadziły mnie trochę bardziej w świat internetu, zakupów, aukcji itd. Mam pytanie czy kupowałyście ubrania przez internet - z allegro? Trochę się martwię, że nie trafię z rozmiarem? Albo że ktoś mnie oszuka - wyślę pieniądze i co? Szukaj wiatru w polu?napiszcie mi jakie macie doświadczenia, czy można zwrócić towar itd. Wszystkie uwagi będą bardzo pomocne. Aaaa i czy lepiej kupować za pobraniem, czy przelewem?

kosia
 981  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

allegro internet

Odpowiedzi

ivka
Ja kupuję i to dość często - z małymi dziećmi wybrać się do sklepu na zakupy to raczej nie ma sensu a mąż pracuje do późna. I szczerze ci powiem, że tyle transakcji - rozmiar nie spasował mi RAZ. Ale odesłałam, poprosiłam o wymianę na inny rozmiar i nie było problemu - na ogół można się dogadać. Płacę zawsze z góry - jest mi wygodniej przez internet niż potem czekać na listonosza (który i tak na ogół nie sprawdza czy ktoś jest w domu i zostawia awizo...)
jolks28
Ja kupuję czasami - bo jest taniej i wygodniej, Nie znoszę chodzenia po sklepach i przeglądania ubrań na wieszakach, tego tłumu i tych ekspediantek :"w czym mogę pomóc"? Jedyne czego bym nie kupiła to spodni - bo mam taką figurę, że czasem pasują czasem nie a w spodniach stan jest rożny i można się łatwo machnąć - po prostu spodnie muszę mierzyć. A cała reszta jak najbardziej - nawet buty!
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
maxima
I można znaleźć niepowtarzalne oryginalne rzeczy! Ja kupiłam chłopakom np zimowe kombinezony przez internet - bo wiedzialam że będzie to zakup na chwilkę - były tak słodkie i za takie śmieszne pieniądze, że naprawdę... to samo jest z ubraniami na mnie i męża. Częściej chyba nawet kupuję tak niż :tradycyjnie" - z bliźniakami w sklepie to się nie da...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.