Menu

Czy lubicie rodzinne wycieczki rowerowe?

Sport to zdrowie. Nie bez przyczyny powiedzenie to przechodzi z "pokolenia na pokolenie", bo sport to po prostu zdrowie i radość. Poprawa pogody sprzyja wyjściom w plener, na świeże powietrze. Czy udało Ci się już wyciągnąć z piwnicy, garażu zakurzone po zimie rowery? Może niedziela będzie dla was dniem wspólnej, rodzinnej wycieczki rowerowej? Czy Twoja rodzina lubi wycieczki rowerowe?

Ania
 872  11

Odpowiedzi

ada410
Oj tak, zwłaszcza na tych oblodzonych chodnikach i ścieżkach rowerowych...No chyba że założę do roweru opony z kolcami :))
A tak poważnie, to jeżeli tylko sprzyja nam pogoda to robimy wypady za miasto. W tym roku już zaliczyliśmy pierwszą rowerową wycieczkę, i gdyby nie nagły powrót zimy, to pewnie i dzisiaj byśmy ruszyły na rowerach za miasto...
goskapolak
No jassne,że lubi.My nie tylko jeździmy na takie jednodniówki ale także z namiotem na weekend.Ostatnia nasza wyprawa zakończyła się ucieczką z powodu inwazji gzów:)
alinagj1o2
Oj fajne takie rodzinne wypady .Po lesie ,nad wodę .Teraz ja za szybko nie wyruszę bo syn ma dziś 2 tyg .Ale mąż z synami jak się ociepli wybędą z domu .
amalka
Mnie niestety nie wolno jeździć na rowerze, więc rodzinne wycieczki to tylko samochodem :(
niki30041988
oj tak:) do 5 mc ciąży latem jeździłam na rowerze:) oczywiście nie wariowałam na nim, spokojna jazda:)
mycha2706
Tak. I najczęściej się gubimy :/ Ale jest frajda, bo odkrywamy nowe miejsca. NIGDY nie zdarzyło nam się dojechać tam gdzie planowaliśmy pierwotnie:)
Majaaaaaa0000
uwielbiam,nie moge sie doczekac wiosny!
kinia87
och ja też;)) Już w tamtym tygodniu czyściłam rowery żeby niebawem wyruszyć, a tu zima przyszła:(
izunia83
uwielbiam wycieczki rowerowe juz nie moge sie doczekac
234olenka
Baaardzo....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.