Menu

Czy macie jakąś chorobę wrodzoną?

Cześć chciałam się was zapytać czy macie jakąś chorobę wrodzoną, genetyczną lub nabytą? Jeśli tak to czy przeszkadzała ona wam kiedyś?
Czy z tego powodu czułyście się gorsze? podzielcie się swoimi doświadczeniami.

madeline
 702  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie choroba

Odpowiedzi

madeline
Zadałam to pytanie bo ja mam nadczynność tarczycy. jako dziecko i jako dorosła osoba doświadczyłam wielu nieprzyjemnych sytuacji z tego powodu. Najgorsze jak ludzie patrzą czasem na mnie jak na pijaczkę bo drżą mi ręce i język.
aneta1262
ja nosze okulary mam wade wzroku którą odziedziczyłam z siostrą po naszym tacie....
milka3006
u mnie tez wada wzroku bez szkielek prawie wcale nie widze
amalka
To nieco osobiste pytanie, detale zachowam więc dla siebie... Co do ludzi- zaczynam się powoli uodparniać i zgodnie z zasadą "ty we mnie kamieniem, ja w ciebie cegłą" potrafię tak dogadać, że delikwentowi idzie w pięty (grins) Polecam (kciuki)(kwiatek)
xkasiulax
Na szczęście Nie!(kciuki)
beatka7623
Ja również nie ale wiem o czym mówisz bo moja mama ma :( i do tego ma wytrzeszcz oczu :/ Fakt że się mocno maluje i tego nie widać ale z wiekiem sie pogarsza :(
madeline
beatka nawet mnie nie strasz(placze)
Renatka2019
Tak mam. Na szczęście jest niemal nie zauważalna dla otoczenia. Niemniej jednak są sytuacje kiedy ktoś się pyta o co chodzi. Na szczęście nie spotkałam się jeszcze z głupimi komentarzami.
sque
Mam pewną wadę wrodzoną, dla otoczenia nie zauważalna, ale w pewnych sytuacjach jest bardzo ważne poinformowanie o niej, gdyż zatajenie jej groziłoby mi nawet śmiercią z wykrwawienia się.
Renatka2019
sque chyba mamy coś podobnego.
sque
@Renatka2019 być może, jak chcesz się dowiedzieć czy tak to pisz na priv.
zona
moja siostra ma luszczyce walczy z nia od ok 10 r.z. nie zalamuje sie i zmienia chlopakow jak rekawiczki ;) pozdrawiam
mala21
wada nabyta-wada wzroku, noszę okulary lub soczewki ale marzę o zabieguwada wrodzona- zgryz głęboki, poddałam się operacji
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.