Menu

Czy masz jeszcze kontakt z przyjaciółmi z dzieciństwa?

Jako małe dzieci szybko zawiązujemy przyjaźnie i wydaje nam się, że będą to znajomości do końca życia. Potem rzeczywistość weryfikuje nasze przekonania. I rzeczywiście, niektórzy pozostają nam bliscy przez wiele lat, o niektórych zdążamy w ogóle zapomnieć. Netmamy, a Wy jak wspominacie Wasze dziecięce przyjaźnie? Macie kontakt ze znajomymi z podwórka lub szkoły? Czekam niecierpliwie na odpowiedzi!

Ania
 781  8

Odpowiedzi

amalka
Oczywiście, że tak jednak sporadyczny. Głównie SMSy, maile, NK... Faktem jest, że to fajna sprawa. Czasem ciężko uwierzyć, iż ktoś kogo pamięta się jako dzieciaka sam ma już brzdąca/e :)
kasiulka1985
tak mam ale tylko na gadu, smsy, maile, nk...mieszkamy od siebie teraz bardzo daleko i spotkania są rzadkością.
maja1482
jasne że mam, choć kontakt jest sporadyczy:/ mamy do siebie kawałek, ale jak już się spotykamy, to nagadać się nie możemy:))
karolincia
Moja najlepsza przyjaciółka z dzieciństwa wyjechała do Niemiec tam mieszka i pracuje nadal mamy kontakt i mogę na nią liczyć w dalszym ciągu
postrzelonanama
moja najlepsza przyjaciółka ze szkolnej ławy próbowała odbić mi męża!!! Chodziliśmy w trójkę do jednej klasy. I co? Zaczęli sobie spotkania klasowe we dwoje urządzać pleśniaki jedne. Od tego czasu z sentymentu przyjaźni z dzieciństwa skutecznie się wyleczyłam.
daryjka87poznan
Tak mam z jedną dziewczyną... moją imienniczką.
karolcia514
tak mam :)
margolcia85
no pewnie, mieszamy 2 domy od siebie i widzimy się co najmniej kilka razy dziennie, a jak już się nie widzimy to telefony palą się w rękach :D
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.