Menu

Czy miałaś wieczór panieński?

Wieczór panieński oraz kawalerski to wydarzenie, które podobno pamięta się przez długie lata. W wielu krajach europejskich panują różne zwyczaje obchodzenia tych "ostatnich chwil wolności". Jak wyglądało Twoje życie na kilka dni przed ślubem? Czy spędziłaś je na ostatnich przygotowaniach do ślubu? Czy może miałaś wieczór panieński a Twój partner wieczór kawalerski? Jeśli tak, jak go wspominasz?

NetMamaTeam Team
 812  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport kawalerski wieczór panieński

Odpowiedzi

mloda22
tydzień "przed " urządziłyśmy sobie z koleżankami mega imprezę i" zwiedzanie" po kolei klubów w naszym mieście, mąż tak samo, tylko, że w gronie kumpli.
clyde22
Nie miałam... (bankimydlane)(bankimydlane)(bankimydlane) ;)
katarynka3311
Miałam mieć, ale akurat leżałam w szpitalu z powodu ciąży zagrożonej, więc tylko przyjechały koleżanki do szpitala z tortem i śmiesznymi prezentami(kwiatek)
irekzboralski
nie, nie miałam
Nula139
Nie.
maja1482
nie
Panterka
Wszystko przede mną :D :D
kropka07
a ja mialam, siostry i kolezanki organizowaly wszystko, oczywiscie nic nie wiedzialam tylko na ktora godzine mam byc gotowa i jak ubrana... jak zobaczylam samochod ubrany w male penisy i znaki stopu z +18 to az mi swieczki w oczach stanely... sama nie wiedzialam czy ze strachu czy z zaskoczenia
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.