Menu

Czy mieliście kontakt w szkołach rodzenia z...

Cześć mamom i tatom :)
Mam małe pytanko. Zakładam internetowy sklep z ciuszkami niemowlęcymi i chciałem odwiedzić i zareklamować się w szkołach rodzenia. Są to ubranka tylko polskich producentów. Stwierdziliśmy z żoną, iż należy wspierać polski rynek, zwłaszcza, że jakość tych ubranek jest na wysokim poziomie - ubranka są z atestami, dobrze wykończone (przykładowo zasłonięta końcówka zamka w kurtkach by nie drapała dziecka w szyję), z polskiej bawełny najwyższej jakości, o bogatym wzornictwie i kolorystyce. Towar zamawiany jest bezpośrednio od producentów, wiec ceny będą wręcz hurtowe, a czasem i niższe, ale do rzeczy. Mieliście (pytanie również do ojców) w szkołach rodzenia spotkania organizowane z przedstawicielami firm z art. niemowlęcymi? Jeśli tak to jak to wyglądało, jeśli nie to czy mielibyście coś przeciwko aby taka osoba Was odwiedziła podczas zajęć na max 10min.
Dzięki za odpowiedzi i miłego dnia :)

Pateras
 524  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka szkoły rodzenia

Odpowiedzi

Pateras
nie ulega wątpliwości, że po albo przed zajęciami a nie w trakcie. Być może nie dałem tego do zrozumienia za co przepraszam, ale masz racje basmie pewnie że nie w trakcie. (grins)
kasiam146
mysle ze to dobry pomysl ty masz swoja reklame a kobiety maja okazje cos kupic
sheryl
basmie, przecież taki przedstawiciel nie wejdzie na salę ot tak, musiałby to ustalić wczesniej z prowadzącą i ona by się umówiła z nim w jakimś stosonym momencie (grins) no tak ja to widzę.
sheryl
Pateras, o takie rzeczy to i tak będziesz musiał zapytać prowadzącą, to od niej zależy i od jej uczestniczek. A na takich zajęciach dziewczyny dostają
sheryl
reklamówki przeróżnej maści, więc pewnie i twoja reklama byłaby możliwa.
Achcha
Niezły pomysł. Reklama na oddziale położniczym - to mi jeszcze przyszło do głowy!
babooshka
nie,nie mieliśmy (szkołą była bezpłatna, prowadzona przez szpital), nie przeszkadzałyby mi takie spotkanie zwłaszcza przy pierwszej ciąży:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.