Menu

Czy mleko modyfikowane mogło się popsuć w ten sposób?

Wczoraj wieczorem zrobiłam zakupy dla małej, m.in. mleko Bebiko, i tak jakoś się spieszyłam, że zamiast schować je od razu do szafki, postawiłam na blacie obok kuchenki. Dziś rano mąż gotował wodę, i opakowanie dosyć mocno się nagrzało (gdy wzięłam je do ręki, kartonik był bardzo ciepły). Na opakowaniu jest napisane, żeby przechowywać w temp. do 25 stopni. I teraz nie wiem, czy mam je wyrzucić? Myślicie, że mogło się popsuć?

Misha
 909  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie mleko modyfikowane

Odpowiedzi

Kasia011085
myślę,że nic się nie stało.....ja bym nie wyrzuciła:)
nikordia
mnie się wydaje ,że się nie popsuło,ale nic nie wiadomo. spróbuj po zrobieniu czy w smaku jest ok
Iwona1977
Jeżeli w środku nie zawilgotniało to jest dobre
delft
Jesli mleko bylo zmkniete w tej aluminiowej torebce to mysle ze nic sie niestalo a tekturowy kartonik tez chroni zawatosc przed cieplem sam sie nagrzeje a w srodku chlodniej plus ta torebka to napewno jest wszystko z nim ok i chyba zeby sie popsulo to musialo by lezec w tej podwyzszonej temperaturze pare godzin :)
karolincia
nie nie mogło sie popsuć przez tak krótki okres czasu
Paulinka1701
A mi sie jednak wydaje że sie nie popsuło bo nei stało tam bóg wie ile czasu już nie przesadzajmy (kwiatek) Zresztą sprobój jak zrobisz
Misha
Wolę nie ryzykować zdrowia dziecka. 10 zł to nie majątek, kupię nowe opakowanie. Odpowiedź monikasokol mnie przekonała(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.