Menu

Czy mój siostrzeniec jest gejem?

Mój siostrzeniec jest w wieku mojej najstarszej córy i strasznie się dziwnie zachowuje. Te jego ruchy, sposób mówienia, ubierania. Moja Aga kiedyś do mnie powiedziała „ Mamuś ten Szymon to chyba jest gej „ - wtedy nie zrobiło to na mnie wrażenia, ale jak tak obserwuję. Podpytywałam siostrę czy widuje się z jakimiś dziewczynami, mówi, że nie. Sama nie wiem co mysleć, czy go zbyt pochopnie nie oceniam.

kosia
 695  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

gej

Odpowiedzi

lusilla
No nie wiem co ci powiedzieć, bo chłopaka nie widziałam, ani nie znam, więc mi tym bardziej trudno się wypowiedzieć. A co jego rodzice na to rozmawiali z nim?
paula80
no nie łatwa sprawa... chociaż teraz chłopcy po prostu tak o siebie dbają, że łatwo można się pomylić. A jak jest to jest – gdybanie tu nic nie zmieni.
kasia13_archiwum
Czy ja wiem? To chyba najlepiej jemu to zostawic i za bardzo w to nie ingerowac? Bo w koncu co mozna zrobic, gdyby sie okazalo, ze jednak jest gejem?
Zakazac?
A jesli nie jest gejem, tylko np. taki niesmialy i wrazliwy to tez fajnie by nie bylo teraz sie z podejzeniami wyrywac. Chyba lepiej zostawic czasowi. Co ma byc to bedzie... :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.