Menu

czy możliwe

czy mozliwe jest "przyspieszenie" okresu przez stres mimo,ze bierze sie tabletki?? bo juz sama nie wiem o co chodzi ;/ zostaly mi jeszcze 4 tabletki anty a wczoraj juz zaczelam plamic ;/ mialam troche strsow ostatnio i czy mozliwe ,ze to przez to ?? lekarz dopiero bedzie za tydzien tak to bym poszla do niego sie zapytac

madusia
 508  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie okres tabletki

Odpowiedzi

madusia
no biore je juz z 1,5 roku i nie mam pojecia o co chodzi ;/ pierwszy raz tak mam ;/
adaPG
no, ale biorac tabletki trzeba sie liczyc z tym,ze moga zdarzyc sie plamienia,radze poczytac ulotke(kwiatek)(kciuki)(kwiatek)
katarynka3311
Skonsultuj się ze swoim ginekologiem, będziesz pewna co się dzieje.
Magdzik
No, ale nikt nie powiedział, że okres musi być tylko w tych dniach odstępu między dwoma opakowaniami tabletek, kiedy ich nie bierzesz... Kurczaki...masło maślane(smiech) Mniejsza o to... poza tym stres tak samo może opóźnić okres, jak i przyspieszyć, więc to raczej normalne, a jak masz jakieś wątpliwości, to wybierz się do swojego ginekologa(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.