Menu

czy można zaufać komuś takiemu???

drogie mamy co byście zrobiły? byłam w ciązy oczywiscie dziecko zaplanowane. Miałam z moim facetem założyć rodzine. okłamał mnie że jedzie do pracy zarobić pieniądze a wyjechał na mazury ze swoimi znajomymi. dowiedziałam się o wszystkim jak tam był!!! ze mną nigdzie nie wyjechał nawet na jeden dzień!!! nad morze tez wyjechał kłamiąc mnie że jedzie zarobić!!!

lui29
 531  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

kłamstwo zaufanie

Odpowiedzi

lui29
pytam ogólnie!!!! ja już z nim nie jestem!!!! nie zasługuje by z nim być!!! ma 32 lata dobrze napisała magic jest nieodpowiedzialnym gówniarzem!!!!
lui29
nie rozumiem jak można być tak podłym człowiekiem!!!! bo to nie jedyny jego wbryk!!! kłamie jak najety!!!
carla1978
To może nie utrzymuj z nim kontaktu, bo z tego co piszesz to chyba mu nie zależy.
lui29
niestety siłą rzeczy muszę go widywać bo przyjeżdza raz na miesiąc do dziecka bo nie ma więcej czasu gdyż imprezuje!!!!
carla1978
A czy on ci coś obiecuje? Że się zmieni itp.? Czy tylko przyjeżdża odwiedzić dziecko i wychodzi.
lui29
taaak on duzo mówi że sie zmieni ze nas kocha !!!! ( dla mnie śmieszne) dziecko ma prawie 3 miesiące a był może 5 razy kupil mleko i pampersy i na tym sie kończy!!!! pobił swój rekord odwiedzin gdy dziecko spało był az 5 min bo stwierdził ze nie bedzie partrzeć jak dziecko spi!!!
lui29
chciałam żeby sie zmienił ale jak urodziłam olał i dziecko więc jek własnego dziecka nie szanuje to i mnie tez nie będzie!!! poprostu jest bajkopisarzem
lui29
WIECIE CO JEST NAJGORSZE DLA MNIE ŻE JUZ SOBIE KOGOŚ ZNALAZŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DLACZEGO MU TAK ŁATWO WSZYSTKO PRZYCHODZI NIE MOGĘ TEGO PRZEBOLEĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tlolek
dziewczyno popatrz w lustro...niezła laska z Ciebie a córeczka -śliczności (Synka mało widać na zdjęciu ale pewnie też fajny facet)
jak mu nie zależy na takiej rodzinie to trudno jego strata...niech szuka obie szczęścia na imprezach ciekawe tylko jak długo będzie go takie życie bawić...a przepraszam za pytanie...napisałaś za jest po 30 i tylko sie bawi a chociaż pracuje czy tylko jest pasożytem
a zapewne znajdziesz faceta który oszaleje na waszym punkcie....
irekzboralski
daj sobie z nim spokój...jest ojcem Twojego dziecka i tylko dlatego postaraj się być z Nim w dobrych kontaktach a życie sobie poukładasz z kimś kto pokocha i Ciebie i dziecko i kto będzie Was wart.Lepiej poczekać na tego właściwego a wszystko wymaga czasu...życzę powodzenia:)))))trzymam kciuki:))))
lui29
pracuje ma pieniadze nie jakieś kosmiczne ale ma!!!! ale na dziecko pieniedzy nie daje !!! więc wniosłam sprawę o alimenty!!!! no i mieszka z mamusią która złego słowa na niego nie powie mimo ze wie co on wyczynia!!!
ODYNIECKA
Wiez co porozmawiaj z nim szczerze i powiedz co czujesz. Może jak usłyszy, że może stracić rodzinę to otrzeźwieje. A jek nie to sama będziesz wiedziała czy jest wart Twojego zaufania. POWODZENIA
lui29
ja się nie łudze!!! dlatego postanowiłam sama wychować moje dzieci gdybym miała tkwic w takim związku z takim człowiekiem wykończyłabym się psychicznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.