Menu

Czy napisałaś kiedyś list miłosny?

Dawniej listy miłosne były powszechne, ręcznie pisane, a utworzenie ich wymagało dużo czasu i zaangażowania. W dobie e-mail'i, sms-ów, Facebook'a, zmieniło się to. Krótkie e-mail'e i wiadomości "fruwają" wręcz w "przestrzeni cyfrowej". Czy pamiętasz swój pierwszy list miłosny? Kiedy ostatnio napisałaś taki list? Czy wogóle kiedyś? Czy napisałaś go, ponieważ dzieliły Cię kilometry z ukochanym? Podziel się z nami swoją historią!

Kiedy ostatnio napisałaś list miłosny?

NetMamaTeam Team
 1069  18

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Partnerstwo i Rodzina list miłosny

Odpowiedzi

amalka
Ostatni taki list napisałam mężowi na nasze pierwsze, wspólnie Walentynki. Kilka dni przed 14 lutego, zdałam sobie sprawę, że się w P zakochałam (zabujany) Obecnie (jak @Runka) zostawiam mężowi romantyczne karteczki (grins)
clyde22
(smiech)(smiech)(smiech)
Świetne pytanie...
Tuptolek
ja to dostawalam listy (grins)
johanna
O rany ja również pisałam jak byłam młodsza ale zaprzestałam ale zdarza mi się zostawiać jakieś liściki właśnie typu KC ;)
Piękna sprawa :)
maja1482
napisałam jeden dla mojego męża i jeden jedyny również od niego dostałam... choć to nie to samo, to jednak nadal wysyłamy sobie czasem miłe sms-y... taki znak czasu, niestety...
bondomina
Dla mnie to jest straszne, że coraz mniej się tego typu listów się piszę, dawno czase z tego typu rzeczami były piękne :)
clyde22
Właśnie, Joasiu... (prezent)(kwiatek)
activemama
Dostawałam kiedyś i mam je do dzisiaj :D(serce)
mamakarina
Kiedyś tak, ale już wiadomo nie wysyłamy sobie, ale włąsnie tak jak wyżej zdarza nam się liściki zostawiać takie dla siebie.
goskapolak
Obecnie jakakolwiek epistolografia odeszła do lamusa w większości...
Ją pisuje .listy bo lubie je także otrzymywać.Cczęsto są to miłosne listy,które na takie nie wyglądają na pierwszy rzut oka.Ale właśnie chodzi o ten drugi rzut oka,o przystaniecie i przemyślenie tekstu...
redrose
Kiedyś oczywiście ale kiedyś ale popieram oczywiście, lepiej niż smsy itp (prezent)
clyde22
No, nie narzekajcie na smsy. To też forma listu i wcale nie musi być krótsza i gorsza od napisania czegoś miłego ma kartce sklerotce. To nawet lepsze, bo dostępne w każdej chwili w ciągu dnia. Uważam, że każdy sposób jest dobry na uczuciowe texta. (kciuki)
maja1482
@clyde, co racja, to racja(prezent)
karolincia
Tak napisałam ależ to było dawno temu, sms-y też nie są złe każdy sposób jest dobry by powiedzieć kocham
niemirowska
Ja również dostawałam ale oczywiście też pisałam listy i to nie tylko miłosne ale również zwyczajne do rodzinki i tak dalej, pocztówki jestem fanką.
aniol
Pisałam nonstop z meżem jak chodziliśmy ze soba choć widywaliśmy sie codziennie ,lubiłam na papier wylewac troski zmartwienia i uwielbienia ,miłosne marzenia i tp.Teraz pisz do meza tylko wtedy gdy niemozemy sie dogadac lub mamy jakies spiecia list jest idealny do tego.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.