Menu

czy nie uważacie,że mężczyzna ma łatwiej w życiu?treść pytania jest od net mamy oaza,takie śmieszne fajne do poczytania

* Rozmowy przez telefon trwają tylko 30 sekund. * Znasz się na samochodach, samolotach i motorach. * Na 7-dniowy urlop zabierasz tylko jedna walizkę. * Twoi przyjaciele maja to gdzieś jeśli przybędzie Ci kilka kilogramów. * Wszystkie twoje orgazmy są prawdziwe. * Nie musisz zabierać ze sobą całej listy docinek. * Zachowujesz swoje nazwisko rodowe. * Bierzesz prysznic i jesteś gotowy w 10 minut. * Twoja bielizna kosztuje 20 zł a w opakowaniu są jej 3 sztuki. * Nikt z pracy nie jest w stanie doprowadzić cie do płaczu. * Nie musisz golić się od stop do głów. * Nikogo to nie obchodzi jeśli masz 34 lata i jesteś wciąż kawalerem. * Możesz zdjąć koszulkę gdy jest ci ciepło. * Mechanicy nie wciskają ci kitów. * Zwisa ci gdy komuś nie podoba się twoja nowa fryzura. * Znasz 10 sposobów na otwarcie piwa. * Możesz usiąść okrakiem i nie musisz się przejmować tym, co to oznacza. * Za te sama prace zarabiasz więcej !!! * Możesz mieć siwe włosy i zmarszczki. * Zawsze ty trzymasz w reku pilota. * Gdy mówisz nikt nie patrzy ci w dekolt. * Gdy na imprezie pojawia się ktoś w takiej samej bluzce zwykle od razu jest twoim przyjacielem. * Nie bolą cie nogi od nowych butów. * Dzięki 400 milionom plemników za jednym razem możesz 12-krotnie rozmnożyć planetę.

katarzynka2404
 629  11

Odpowiedzi

daryjka87poznan
I moga sie wysikac gdzie popadnie.(grins)
milcia22
święta racja, ale na pewno by nie chcieli się z nami zamienić (nigdy)(nigdy) a wiecznie słyszę, że narzekają jak to oni mają źle
adaPG
ha ha a co do sikania daryjka..moja siostra kiedys sie wysikala pod dworcem pks(byl pozny wieczor ,nie w bialy dzien) ,potem sie przyznala ze niechcacy zrobila cos jeszcze...idziemy pare dni temu tamtedy a tam tabliczka na ktorej jest napisane jak byk:uprzejmie prosi sie o niezalatwianie na terenie dworca pks potrzeb fizjologicznych!no co,niewolno?(smiech)(smiech)(smiech)
daryjka87poznan
(grins)(grins)(grins) masz gigant siore ja bym za chiny tak nie potrafila. (grins)
mamuska926
hehe tam sa kamerki hehe(klaszcze)(klaszcze)niezla siostra (awve)
Kasiulaaa
Dobre (grins) dobre hehe(grins)
agasio
dobre!
martus1988
racja (grins)
adaPG
sa kamery ?o cholera jasna.moze gdzies teraz lata ta biedaczka w internecie nawet o tym nie wiedzac.coz,zawsze chciala byc slawna!ale jest faktycznie rowna babka!!!!raz bylysmy razem w teatrze,gral m.in marek siudym,potem byly pytania od widzow i tak go zakrecila ,ze zaprosil ja na scene i wreczyl bukiet kwiatow(mam zdjecia)!
beatka7623
No z tym sikaniem to mają dobrze (grins)(grins)(grins) Ale ja facetem bym nie chciała być (nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy) My zawsze jak nam coś nie pasuje możemy zmienić w swoim wyglądzie a oni...... No mogą ale to by było podpadowe (smiech)(smiech)(smiech)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.