Menu

Czy oglądacie mecze ze swoimi partnerami?

Zdarza się Wam obejrzeć mecz wraz z partnerem? czy też emocje sportowe są raczej obce, co robicie kiedy facet ogląda mecz, jak reagujecie?

ojciec
 567  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina ruch sport rodzina

Odpowiedzi

elao
Szału można dostać z tymi meczami, olimpiadą itd. Całe szczęście olimpiadę już mamy z głowy. Non stop jedno i to samo i jeszcze ci podekscytowani komentatorzy - nie mogę tego słuchać.
KaczkaDziwaczka
mój mąż nie ogląda meczów. w ogóle wykazuje mało zainteresowania sportem. siłąa musze go ciągnać na basen.

mecze oglądam ze znajomymi, jak się uda. samej mi się nie chce
ojciec
elao - no to są prawdziwe emocje:):) i nic nawet odrobiny wyrozumiałości dla męskich słabości???? Wy np. lubicie jakieś tam melodramaty, romanse przy których ronicie łzy i to też są emocje... przy tym oczekujecie też zrozumienia :):)
natka86
@elao: A ja się z tobą zgodzę. Większość olimpiady oglądałam z wyłączonym głosem. Włączałam telewizor, patrzyłam jak pływają a z radia leciała muzyka. Moim zdaniem takie darcie się przez tych komentatorów jest nieprofesjonalne - tym bardziej, że takie pierdoły jakie oni opowiadają to coś strasznego.
ojciec
natka86 - poniekąd się zgadzam, nasi komentatorzy są bardzo słabi szczególnie na jedynce TVP - ale za emocjami dalej będę obstawał:) co do oglądania jakichkolwiek zawodów z muzyczną ścieżką dźwiękową to zupełnie nie zrozumiałe dla mnie hehe proszę iść do kina oglądać zupełnie wyciszony film a zamiast oryginalnego dźwięku niech ktoś czyta w tle np. Pana Tadeusza ... dla mnie to zupełne nieporozumienie:)
mumczinx
Śmie twierdzić, że jak nie namówią nas koledzy na wspólne oglądanie w paczce meczy to to ja jestem tą osobą, która ma nos przy ekranie, podczas olimpiady mój luby miał problem z odciągnięciem mnie od telewizora. Lubie oglądać, zwłaszcza występy o wielkie stawki z udziałem na przykład Polaków lub klubu, który jest mi bliski,
ojciec
mumczinx - oby jak najwięcej takich mam:):)
kasia13_archiwum
Mnie to jakos nie rusza. Jak se maz oglada to niech oglada. Chyba, ze to jakies mistrzostwa swiata czy europy sa... no to lubie popatrzec. Ale tak... ani mnie to ziebi ani grzeje. Po prostu nie moja rzecz...
To tak jak moj maz nie za bardzo za internetem i komputerem przepada.
ojciec
goska, kasia13 - też bardzo zdrowe podejście moim zdaniem:) pozdrawiam
kasia13_archiwum
@ojciec... pozdrowionka z powrotem rowniez dla ciebie... ;)
mumczinx
Napiszę jeszcze odnośnie obrazu i dźwięku - jeśli film z fragmentami wystepów sportowców, ich sukcesów i porażek jest dobrze zmontowany, widać zbliżenia na ich miny, radość, smutek czy ból kontuzji a wszystkiemu towarzyszy dobra muzyka to takie "sportowe teledyski" mogę jak najbardziej oglądać. Nie wyobrażam sobie niechcący przegapić przez słuchaną muzykę i zerkanie sporadyczne w ekran fakt na przykład transmisji na żywo dekoracji złotych medalistów i śpiewanego hymnu. Lub też atmosfery jaka panuje na stadionach.

@ojciec no i wtedy może się zbierze same babki na mecz do knajpy ;)
magdab
Oglądam - nawet już zaczynam się orientować pomału co to rzut wolny, a co karny...
ania77
Chetnie ogladam z mezem. Ale jak jest nudny i nic sie nie dzieje to siadam przy komputerze...:-)
ojciec
Jak to fajnie. że jednak jest tyle fanek sportu:):) i to jeszcze takich, które są wyrozumiałe dla swych partnerów:):) jestem mile zaskoczony:). Ciekawe czy któraś z Was po strzelonej bramce rzuca w zachwycie koszulkę w górę:):):) Pozdrawiam:)
lilka
mój na szczęście nie ogląda, a przynajmniej bardzo żadko i wtedy często razem oglądamy
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.