Menu

Czy organizacja takich konkursów to dobry pomysł?

Pewnie niejedna z Was, jako mała dziewczynka marzyła o pieknej długiej sukni, wystapieniu na wybiegu i koronie miss. Ja marzyłam i mam dla Was bardzo interesującą wiadomość, prosto z Izraela, gdzie właśnie odbyły się pierwsze wybory Miss Holocaustu. Ubrane na czarno uczestniczki konkursu opowiadały, jak udało im się przeżyć Holokaust. Organizatorzy konkursu chcieli pokazać, że te kobiety, pomimo wszystkich złych doswiadczeń, wciąż potrafią cieszyć się życiem. Netmamy, co Wy na to?

Ania
 607  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

konkursy miss holocaust

Odpowiedzi

goskapolak
Ech,to chyba jakaś groteska:).Czy w takich wyborach ważniejszy jest wygląd czy może okaleczenia odniesione po pobytach w obozie(wiadomo,że w obozach przeprowadzano często okrutne doświadczenia na ludziach) a może pod uwagę brany jest też stopień okrucieństa jakiego dana uczestniczka dośwadczyła?A jesli wybory Miss to dlaczego nie przy okazji także wybory Mistera?
Przecież wybory Miss to wybory najpiękniejszej więc jak ma się do tego ta próba "oswojenia" Holokaustu,afirmacja życia- bo tak tłumaczony jest ten badziewny pomysł przez organizatorów.
Pachnie mi to pseudokulturą masową.
Proponuję zrobić wybory Miss serbskich obozów dla internowanych albo
miss zgwałconych Bośniaczek.
postrzelonanama
goskapolak, rękami i nogami podpisuję się pod tym, co napisałaś! Lepiej bym tego nie ujęła.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.