Menu

Czy po porodzie naprawde przechodzi ochota na sex??

Ostatnio przeczytałam w internecie że po porodzie kobiecie przechodzi ochota na sex i jakie kolwiek czułości (nawet po całkowitym powrocie do zdrowia), że dziecko staje się najważniejsze przez co zaniedbuje się partnera.
Wiadomo że dziecko jest ważne, ale jak z tym sexem? Jak było u was? Partner narzekał na brak czułości z waszej strony? Ja jestem jeszcze przed porodem i nie wiem jak to będzie później.

justyna01
 700  15

Odpowiedzi

Juli1303
U mnie nic sie nie zmieniło. Umiałam oddzielic bycie matka od bycia oną. Z resztą mam tak ognisty temperament , że dla mnie sexu nigdy za dużo :)
justyna01
Przeczytałam tak z ciekawości(grins). Jakiś gin się nawet wypowiadał że kobiety często przychodzą do niego i proszą o jakieś tabletki żeby ochota wróciła :). Nie wiem czy wieżyć czy nie, w końcu każdy ma inne potrzeby.
halina21
u każdej kobiety może być inaczej w końcu jesteśmy różne ale wiadomo pierwsze 6 tygodni jest połóg i wtedy kobieta dochodzi do siebie i wszystko się goi ale potem jak jest ok to można w pełni wrócić do życia w sypialni choć przytulanki i delikatne pieszczotki są wskazane od początku w końcu my tez tego potrzebujemy to się nie zmienia (kwiatek)
Grosik007
U mnie nic się nie zmieniło:)!!! wrecz przeciwnie!!
piasekpustyni
absolutnie NIE!!! ale ja mówię za siebie, a pewnie każdy inaczej reaguje. nie martw się na zapas! powodzenia!(prezent)
lola86
U mnie seks jest lepszy po porodzie . Doznania są bardziej intensywne . To pewnie zależy od kobiety . Ale wiem ze moja kumpela zniechęcała się do seksu , bo bała się następnej ciąży .
Majaaaaaa0000
U mnie nic się nie zmieniło ;D Jest jeszcze lepiej :) był czas dla dziecka i był czas dla męża...wszystko da się pogodzić jeśli ktoś chce:)
domka
NIE ;)
renata29
Po drugim porodzie mam trochę mniejszą ochotę ale to raczej wynik przemęczenia.Po pierwszym miałam nawet większą bo pod koniec ciąży nie mogłam uprawiać seksu.
emiliab
A prawda życiowa jest taka, że każdy jest inny.
amalka
Kaaawał czasu sex mógł dla mnie nie istnieć... Drażniło mnie nawet gdy mąż mnie przytulał. Najchętniej miesiączkowałabym 30 dni w miesiącu, by tylko mieć wymówkę...
adaPG
ja nie mam z tym problemu:)
czekoladka22
U mnie było tak że po porodzie córki nie miałam zbytnio ochoty na sex i sie śmialiśmy że to ja potrzebuje viagrę a teraz po porodzie mam taki popęd że mogłabym codziennie i tak było ostatnio codziennie:D zależy od chęci i od ochoty :]
Mysiulineczka
Ja nie mam z tym problemu :) (prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.