Menu

czy powinnam jechac autem kilka godzin?

obecnie jestem w niemczech,na 4 maja mam termin porodu i zamierzam tu urodzic dziecko,ale bardzo chcialam pojechac do polski na swieta.Czy okolo 10 godzinna podroz samochodem moglaby mi zaszkodzic?

Anulla
 573  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Czas wolny i Sport podróż samochodem

Odpowiedzi

slonko2323
Ja bym sie bała na Twoim miejscu. Moja znajoma też mieszka w Niemczech i jak była w ciąży to też do Polski przyjechała na wakacje i tu urodziła a też jakos była 2-3 tyg przed porodem. No i wakacje sie jej przedłużyły. Nie chce Cie straszyc ale różnie bywa i z tym też sie musisz liczyc.
alinagj1o2
Jak bym miała wygodny samochód i dobrze się czuła zdecydowała bym się.Ewentualnie urodzisz w Polsce ,różnie to z tymi terminami bywa.Musisz brać też pod uwagę czy tu do kogo przyjedziesz będziesz mogła kiedy chcesz i w spokoju położyć się i odpocząć.Święta w większym gronie temu nie sprzyjają a na pewno będziesz zmęczona.Już sama musisz rozważyć wszystkie za i przeciw ,znasz najlepiej sytuacje i warunki.
kasiunia1
ja właśnie odbyłam taka podróż jechałam 10 godzin do wiednia iz powrotem też 10 godz.i wszystko było ok tylko co około 100 km trzeba stanać i rozprostowac sie pochodzic troche...ale to tez zalezy jak przechodziesz ciąże bo ja super i poradziłam się tez lekarza i powiedział że jeśli ja czuje sie na siłach(bo z dzieciątkiem wszystko ok)to moge jechac
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.