Menu

Czy przed porodem zdecydowałyście się na opłaconą położną

Położna pomaga podczas porodu a potem odpowiada na nasze wszystkie pytania związane z opieką nad noworodkiem. Czy opłaciłyście sobie położną, która towarzyszyła Wam w tym wielkim dniu, czy zdałyście się na personel szpitala?

Ania
 2535  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Ciąża Poród Opieka nad dzieckiem Zdrowie

Odpowiedzi

carla1978
Wszystko zależy na jaką położną sie trafi. Ja akurat rodziłam bez znajomego lekarza, ani opłaconej położnej a opieka była super.
flora
Ja już opłaciłam położną. Oprócz tego zwróciłam się do położnej, którą poleciły mi koleżanki. Każdy z nas ma co prawda inne wymagania, ale ja się będę czuła pewniej mając świadomość, że mam zagwarantowana profesjonalną opiekę.
tlolek
chodziłam prywatnie do lekarza, jakieś 2 miesące przed porodem zapytałam sie o położną polecił mi pania marte. dziekuje mu za to bardzo.Świetna babeczka interesowała sie bardzo juz od pierwszego naszego spotkania jeszcze przed porodem. Jak zaczełam rodzić ona akurat miała wolne ale przyleciała natychmias. była przy mnie w kazdym momecie porodu (wiele ich nie było bo tylko 4 h). pieniążki dostala zaraz jak tylko wywiezli mnie z porodówki i tu powinna jej rola sie zakończyć ale ona nawet wypis ze szpitala mi przyniosła i jeszcze po porodzie chyba z 2 tygodnie do mnie dzwoniła.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.