Menu

Czy przeszkadzałoby Ci, że nauczyciel/ka Twojego dziecka ma tatuaż w widocznym miejscu?

Córka mojej koleżanki jest na studiach pedagogicznych. Ma zostać nauczycielką biologii w szkole podstawowej. Ostatnio wytatuowała sobie całą rękę. Czy zaakceptowałabyś fakt, że Twoje dziecko uczy osoba z widocznym tatuażem? Czy może nie chciałabyś, aby osoba która ma mieć wpływ na wychowanie Twoje dziecka, miała tatuaż w widocznym miejscu?

Ania
 1463  16

Odpowiedzi

korek221
A co mnie obchodzi ,że ktoś ma tatuaż? Ja też mam no i co z tego?
Wychowawczyni mego syna ma cudną orchideę na łopatce( miałam okazję obejrzeć na basenie) co nie zmienia faktu ,że jest doskonałą nauczycielką i dobrym człowiekiem;)
Tatuaż nie ma tu nic do rzeczy.
sheryl
Nie przeszkadzałoby mi absolutnie.
karolcia514
Nie przeszkadzałoby mi.
goskapolak
Nauczycielka córki ma tatuaż.W widocznym miejscu.Nie mam nic przeciw.
Majaaaaaa0000
ja tez nie mam nic przeciwko ;)
amalka
Hehe sama mam tatuaż (mały widział go setki razy) więc byłabym hipokrytką. Nauczyciel ma być dobrym pedagogiem. Jego wygląd, orientacja seksualna, zajęcia w czasie wolnym... to nie moja sprawa.
mycha2706
Nie. Nie przeszkadza mi w żadnym stopniu. Może mieć nawet irokeza. Chociaż kiedy uczyłam w szkole nie mogłam chodzić ubrana tak jak lubię. Był nakaz od dyrektora. No ale czasy się zmieniają, pewnie teraz nie byłoby problemu.
natuuusia19
nie mam nic przeciwko:)
goskapolak
Tak sobie myślę,że wszystkie jednym głosem twierdzimy,że nie przeszkadzałoby.
Ale gdyby na przykład nauczycielka miałaby wytatuowaną całą twarz to sądzę,że moje dziecko
(i pewnie nie tylko) nie mogłoby się skupić na lekcji:)
ada410
Nauczycielka ma i schludnie wyglądać, i ma dobrze nauczać...
Więc gdy będzie miała wyzywający tatuaż, albo nie będzie umiała nauczać, to raczej nie ma szans na nauczanie naszych dzieci...Takie jest moje zdanie, co wcale nie znaczy że nie sprawdziłaby się w innym zawodzie, np jako kierowca...
emiliab
To zależy, co przedstawiałby taki tatuaż, jeżeli to byłoby coś nie przyzwoitego, ohydnego czy też obrazobójczego to nie podobałby się to.
sque
Zależy jaki to byłby tatuaż i gdzie by się znajdował, a tak to myślę, że raczej by mi nie przeszkadzało. Sama mam zamiar w najbliższym czasie sobie takowy zrobić.
aniol
Jesli byłby to normalny tatuaż bez jakis smiercionosnych obrazów demonicznych to mi to nieprzeszkadza.Sama kiedys chcialam miec tatuaż ale pomyślałam ze bede mama i stwierdziłam ze to zły pomysł.Jesli jako dorosły mój syn bedzie chciał to mu niezabronie niestety.Ale wolałabym żeby byl delikatny i niekoniecznie wielki.Wytatuowana cała reka u kobiety dla mnie cos niefajnego jeszcze nauczyciel ale to moje wewnetrzne zdanie bo oczywiscie moze byc wspaniałym człowiekiem .Staram sie nieoceniac po wygladzie.
Ania111990
Jestem tolerancyjna. Najważniejsze by nauczyciel/lka miał/ła poukładane w głowie a to jak się ubiera czy jak wygląda to jego/jej osobista sprawa. A co najważniejsze by umiał/ła "sprzedać" wiedzę. Jeśli Ksawery będzie chciał mieć w przyszłości tatuaż to zgodzę się.
kasiaczek9911
Absolutnie nie:) Sama mam tatuaz i planuje zrobic jeszcze jeden. Kazdy czlowiek ma prawo do decydowaniu o sobie, najwazniejsze zeby ten nauczyciel dobrze uczyl i zeby dzieci dobrze sie z nim czuly:))
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.