Menu

Czy są tu kobiety których mężowie pracują za granicą?

Hej dziewczyny, chciałabym tak skontakotwać się z innymi kobietami, co ich mężowie pracują za granicą. Jak to znosicie? Jak dzieci to znoszą? Nie boicie się że znajdą sobie tam jakoś inną za granicą?

jasik
 364  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Partnerstwo i Rodzina mąż

Odpowiedzi

oli28
Mój mąż raz w roku wyjeżdża na 6 miesięcy na misję.Początki są trudne bo nie mogę się przyzwyczaić,że go nie ma,ale mam tyle na głowie,że nie mam czasu na myślenie.Najgorsze są wieczory,ale wiedziałam jaki ma zawód i zgodziłam się na jego wyjazdy.Za 2 miesiące nas opuszcza jedzie pozamykać sprawy i będzie już tylko i wyłącznie w kraju
irekzboralski
Mój pracuje w Holandii. Nie jest lekko ale sobie radzimy. Codziennie ze sobą rozmawiamy na skypie.Brakuje mi Go bardzo tak o prostu na co dzień Dzieci mamy małe i dla nich to jest "normalne",że tata jest w domu tylko czasami. A co do tego czy sobie inna znajdzie??będzie chciał to nie musi wyjeżdżać za granicę, znajdzie po sąsiedzku. Nie zawracam sobie głowy tym.
renata29
Od początku tworzymy związek na odległość.Dla mnie to normalne,dla dzieci też.O inne się nie boję.Myślę dokładnie to samo co @irekzboralski.
mycha2706
Moj wyjeżdża na 3 miesiace, dwa tygodnie w domu i tak do konca roku. Codziennie gadamy na skype, poza tym non stop na fb, az czasami mam dosc. Chodze niewyspana, bo wraca z pracy ok.19 i do 2 w nocy piszemy.Nie boje sie, ze znajdzie sobie inna, bo jestem fajna i sroce spod ogona nie wypadlam. Brakuje mi pomocy w domu i teraz widze ile bylo na Jego glowie.Chlopcy tesknia strasznie.
syla
Mój prawie od 3 lat pracuje w Holandii,radzić to sobie radzę gorzej z tęsknotą,brakiem bliskości itp..Mam nadzieję że w tym roku zrealizujemy nasz plan i na przełomie czerwca i lipca w końcu też wyjadę z dziećmi i będziemy wszyscy razem.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.