Menu

Czy siostry wam pomagają przy dziecku

Dziewczyny, ja mam to szczęście, że siostra mi bardzo pomagała, szczególnie po urodzeniu dziecka. Czuję i widzę, że kocha ją tak bardzo jak ja. Wydaje mi się, że naprawdę jest tak, że ciocie to są takie drugie mamy, nie tylko te ciocie, które są matkami chrzestnymi:)

Alusia2222
 421  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Partnerstwo i Rodzina siostra

Odpowiedzi

oli28
Ciocie są jak drugie mamy????!!No ja mam akurat brata i nie wydaje mi się,żeby był jak drugi ojciec dla mojej córki.Oczywiście kocha,mała wiem,że zawsze będzie mogła na niego liczyć ale to tyle.Brat mi nie pomagał bo ma swoją rodzinę,swoje obowiązki itp
iwus198920
tak jak oli pisze. Wiem, że na siostrę mogę liczyć i kiedy jest taka potrzeba zostawić jej moje szkraby pod opieką i to chyba tyle...
JUSTYNA300511
Nie bo niestety jej nie mam (pout) a zawsze chciałam ja mieć .
amalka
Mam cudowną siostrzyczkę (choć czasem zaskakują mnie Jej poczynania) i w ogień bym za nią wskoczyła. Gdy Krzysio pojawił się na świecie, nie było Gosieńki przy mnie fizycznie. Była serduchem i myślą (cukierek) Moja piękna siostrzenica miała wówczas 3 lata, zatem siostrzyczkę (doświadczoną w temacie) traktowałam jako "pogotowie mamusiowe". Mogłam dzwonić z każdą drobnostką i zawsze pomoc uzyskałam (grins) Jesteśmy bardzo zżyte a nasze dzieciaki (mimo różnicy wieku i płci) są jak rodzeństwo. Nacieszyć się sobą nie mogą, ilekroć się spotkają. Zadziwia nas i cieszy niezmiernie ich zgodność i wzajemna miłość. Czy moja siostrzyczka jest dla Krzysia "drugą mamą"? Chyba nie, ale jest najukochańszą ciocią.
Beatka9316
Moja siostra wiadomo jak potrzebuję pomocy to mi pomoże ale ma swoją rodzinę dziecko które ma 5 miesięcy więc nawet nie chce jej za bardzo prosić bo wiem, że ma masę swoich obowiązków
lola86
Nie bo moja siostra miała już dzieci , po mimo że po między nami 15 lat różnicy dogadujemy się świetnie . Ale na pomoc przy dziecku liczyć nie mogę .
Anemona
Moja rodzeństwo mieszka z Stanach i raczej nie mogę na nich liczyć, wysyła dzieciom paczki, siostra była na chrzcinach córki i jest jej chrzestną matka a brata nie widziałam 14 lat (pout)
Zat o starsza siostra mojego męża zajmowała sie Laurą odkąd córka skończyła 1,5 miesiąca, a ja wróciłam do pracy nawet Lusia mówiła do niej mama (kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.