Menu

Czy syrop go nie uzależni

Lekarka przepisała mu syrop LACTULOSE-MIP i pomogło.Ale gdy mu go nie podaje to sam sie nie załatwi.Czy takie wspomagacze nieuzależnią go??Kiedyś jadł wszystkie owoce a teraz wszystko NEDOBE JEŚT.Nawet nauczony jest pić wode gotowaną,spija jej bardzo dużo i nic....Tylko po tym syropku go rusza!!

ewela32
 509  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

zatwardzenia bule brzuszka

Odpowiedzi

kasiunia1
porozmawiaj o tych obawach z lekarzem
Mandarinios
Wiesz bo ja podejrzewam, że się zrobił mały problem.... Za każdym razem kiedy nie mógł się załatwić dostawał syropek i pomagało. Niestety mógł się wyrobić nawyk syrop--kupka. nie ma syropku--nie ma kupki. Niestety przyzwyczaić łatwo odzwyczaić trudniej a jednak mowa tu o lekarstwie z którym nie można przesadzać jakkolwiek delikatne by było. Wydaje mi się, że musisz być cieprliwa, może cierpliwie i konsekwentnie jagódki z jabłuszkiem, samo jabłuszko albo marchewka? Winogrona też są dobre na przeczyszczenie. Syrop podawałabym naprawdę w ostateczności, żeby problem się nie pogłębił.
ewela32
Narazie tylko raz mu podałam syropek.Czopki glicerynowe też mu podawałam ale w ostateczności.Słyszałam jednak żeby nie podawać często czopków bo to jest ze szkodą dla odbytu u małego dziecka.Dziękuje za rady,dziś ugotuje mu śliwki i zobaczymy co będzie.Pozdrawiam wszystkie NetMamy:))
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.