Menu

Czy szczęście matczyne można kupić

W Hollywoodzie coraz więcej par adoptuje dziecko. Czy gwiazdy mają w ogóle czas na zajmowanie się tymi dziećmi? Czy raczej traktują adopcję jak zakupy? Co o tym sądzisz?

Ania
 1225  7

Odpowiedzi

bunia88
Wydaje mi się, że na przykładzie takich gwiazd jak Angelina Jolie i Madonna - można mieć pewność, że nie chodzi o ''kaprys". Każde dziecko zasługuje na szczęście i miłość, te gwiazdy mają duże możliwości finansowe i chcą zwyczajnie dać szansę tym dzieciom. Wiele z nich i tak przecież ma swoje biologiczne dzieci... Więc to nie jest kwestia figury, jak pisze desdemona. Tak mi się wydaje, że gdybym miała dużo pieniędzy - wiadomo, że świata nie zmienię, ale przynajmniej odmienić los takiego jednego dziecka - to już wiele.
kasia13_archiwum
Zgadzam sie z @bunia88.
lara1982
Na pewno maja te dzieciaki szanse na inne życie.Zapewne maja dobra opiekę i lepszy start.A skoro dzieci zostaja u nich na stałę to dobrze dla nich .Jakbym miała kasę to też bym adoptowała jakieś dziecko.
patrycja21
moim zdaniem tak jak wyżej piszecie to kwestia moody, zaszpanwania innym , napewno nie hcec okazania dzieciom uczucia
kasia13_archiwum
No a z drugiej strony czy dlatego, ze ktos jest bogaty i ma pieniadze, slawe nie moze z czystych pobodek chcec adoptowac dziecko?
Nie sadze.
Pewno, ze sa i tacy, dla ktorych to kwestia mody, bo inni tak robia... ale na pewno sa i tacy, ktorymi kieruje dobre serce i chec zapewnienia tym dzieciom lepszej przyszlosci. Mysle, ze takie myslenie to szufladkowanie ludzi.
angelika
ja sadze ze gwiazdy adoptuja dzieci zeby wszyscy sadzili onich dobrze ze niby chca pomagac taki dziecia ! ale ja wto nie wierze dlamnie robia to dla slawy
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.