Menu

czy teściowie wtracają wam sie w wyhcowywanie dzieci?

moi wtracają sie strasznie, ucza mnie zebym nie dawała małej zupki tylko nakarmiła ją ziemniaczkami, ale mała ma anemie i musi dużo miesa jesc i jej daje go najwiecej , w weszystko o któa ja kapie, w co ubieram , gdzie z nia jezdze , trakuja małą jak swoje dziecko, mam dosc , ja chyba tylko miaąłm urodzic nic sie nie licze,

patrycja21
 563  8

Odpowiedzi

agnesse81
Oj, to masz nieciekawie, ja mam takich teściów,że w nic się nie wtrącają.Może zwróć im uwagę, albo jednym uchem słuchaj, a drugim wypuszczaj. Nie bierz sobie nic do siebie:)
kasia13_archiwum
Tesciowa (bo tesc nie zyje) mieszka w Iraku, wiec sila rzeczy, nawet gdyby chciala to nie ma okazji sie wtracac. A moja mama nie raz cos tam probowala, ale dalam jasno do zrozumienia, ze radami wprawdzie nie gardzie, ale ogolnie to ja i maz podejmujemy ostateczna decyzje, bo jakby nie bylo jestesmy rodzicami.
kasia13_archiwum
Hehe... radami nie gardze... a nie gardzie... :O
betty
mieszkasz z teściami? bo jak tak to wcale się nie dziwie że się wtrącaja... ja mieszkam osobno choć niedaleko bo jakieś 15 minut i nieraz teściowa próbuje co nieco zamieszać :) ale albo się nic nie odzywam albo jej delikatnie zwróce uwage...
Lexi
Moi sie nie wtracaja bo mieszkaja za daleko :D A tak powaznie to nie wtracaja sie, czasem cos moga zasugerowac ale i tak wiedza,ze my (szczegolnie ja) podejmiemy wlasna decyzje. Sa dla mnie bardzo zyczliwi i ciepli. A moja mama mnie zadziwia bo bylam niemal pewna,ze bedzie sie wtracac a Ona bardzo mnie wspiera i radzi tylko kiedy pytam.
monikazabrze
Moi się nie wtrącają, trzeba ich odpowiednio wychować :)
Proczusia
No chyba nigdzie nie ma idealnie, radze ci szybko sprowadzić ją na ziemie, przecież to twoje dziecko i ty będziesz decydowała o tym co będzie jadło i w jakiej ilości czego, no i wychowywać też po swojemu, bo jeżeli wprost nie powiesz to nigdy to się nie skończy. No oczywiście zrób to delikatnie np. możesz powiedzieć ; jeżeli będę potrzebowała pomocy i rady dam znać, no chyba powinni zrozumieć aluzje,i się nie obrazić bo kiedyś może przyjść taki czas że będziesz naprawdę potrzebowała rady.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.