Menu

Czy test owulacyjny wskaże ciąże?

hej dziewczynki co Wy na ten temat myślicie?
czy test owulacujny wykryje ciąże? przyznam ze robiłam 14dc test owulacyjny i wyszły dwie kreski czerwone(więc doszło do stosunku), od jakiegoś czsu mam kłucia jajników, zmęczenie, rozdrażnienie i zrobiłam dziś rano z porannego moczu test owulacyjny bo może druga albo nie wiem co i wyszedł mi negatywny jednak jedna kreska była lekko zaróżowiała... i zastanawiam się czy np w 23dc zrobić raz jeszcze owuacyjnym i zobaczyć czy natężenie tej kreski sę zmieniło? co Wy myślićie na ten temat?

monika9s2
 2022  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka ciąża owulacja test

Odpowiedzi

kropka07
test owulacyjny wskazuje dni plodne, owulacje, ciazy na 1000% nie pokaze, od tego sa testy ale ciazowe. test owulacyjny wyjdzie pozytywne tylko gdy jest owu, jak jestes w 23 dc to juz raczej jest po owu wiec test bedzie nagatywny, jak dlugie masz cykle? ile dni? testy owu robi sie np od 10 dnia cyklu do 15 przy cyklach 28 dniowych, w dniu kiedy kreski sa najmocniejsze jest owu. nie ma potrzeby robic testow owu rano, mozna go wykonac o kazdej porze i wynik tez bedzie poprawny.
amalka
Jak sama nazwa mówi, testy owulacyjne potwierdzają (lub nie) owulację.
sarah12064
Zgadzam się z opinią Anety :) ja jestem w ciąży i również z ciekawości w 30dc zrobiłam test owu , wyszedł pozytywny ale obie kreski były tego samego koloru, na drugi dzień zrobiłam ciążowy i wyszedł pozytywny . Więc może coś w tym jest :) ale ja bym się tak mocno tym nie sugerowała :) Pozdrawiam i powodzenia :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.