Menu

czy też dostałyście taką propozycje ?

Witam
Nazywam się Przemek Jędryczkowski i pracuję w Agencji Społem. Naszym klientem jest producent pieluszek Huggies. W związku z kampanią jaka ma miejsce właśnie teraz, chcielibyśmy zaprosić Panią do współpracy jako trendsetterkę. Poszukujemy osób, które mogłyby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami dotyczącymi pieluszek, a także nauki chodzenia i korzystania z nocniczka przez ich własne dziecko. Jeśli Pani dziecko jest na tym właśnie etapie rozwoju, to mam nadzieję, że zgodzi się Pani współpracować z nami. Rzecz wyglada następująco:
- Wysyłamy do Pani pakiet testowy: 40 pieluszek, kupony zniżkowe do Tesco i Real z 20% zniżką (ważne od 20 sierpnia do 30 września) + chusteczki nawilżane + ankieta i regulamin akcji
- Pani testuje otrzymane pieluszki
- Następnie wypełnia przesłaną przez nas ankietę
- Dodatkowo prosimy Panią o opisanie swoich wrażeń dotyczących nauki chodzenia i korzystania z nocniczka przez Pani dziecko. Do opisu prosimy dołączyć kilka zdjęć.
- Wszystkie opisy nadesłane przez trendsetterki będą opublikowane na portalu pieluszki.pl
Mam nadzieję, że przebieg kampanii wygląda atrakcyjnie dla Pani. Jeśli ma Pani ochotę na taką współpracę i otrzymać pakiet testowy, poproszę podać nam swój adres, na który możemy wysłać paczkę, oraz dokładny wiek (w miesiącach) i wagę dziecka. Jeśli nasuwają się Pani jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, to bardzo proszę o kontakt mailowy ze mną (przemyslaw.jedryczkowski@agencjaspolem.pl).
Serdecznie pozdrawiam
Przemek Jędryczkowski

patrycja21
 853  18

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Wychowanie propozycja

Odpowiedzi

patrycja21
ja todostałam na skrzynke, i nie wiem co myślecodpisałam ze sie zgadzam , ale teraznie wiem czy to nie jakieś oszustwo?
aisyrk3017
NIC TAKIEGO NIE DOSTAŁAM...
basia198711
ja nie dostałam
patrycja21
to czemu mi to wysłano? co o tym myślec dziewcyznki?
mammma
ja też nie dostałam. może mam już za duże dziecko. ale po wypełnieniu w szpitalu ankiety dostawałam pocztą i na mejla dużo przesyłek, paczek, gazetek...
aniula
jakby to do mnie wyslano to bym sie zgodzila...a co mi tam(kciuki)
33anna
Nic nie dostałam, ale gdybym dostała, to na pewno bym się zgodziła(awve)
patrycja21
aha czyli dobrze zrobiłam ze sie zgodziłam to dzieki za odpowiedzi
emiliab
Ja tak jak ashania18 nie wiem czy to nie jest oszukaństwo, a tu za dużo danych chcą jak na mój gust i kilka zdjęć dziecka? Jednak nie rozpowszechniam zdjęć mojego synka ot tak.
StepByStep
ja bym się zgodziła, ale zdjęć bym nie wysłała....
helena
to jest spam i powinno byc zgloszone do Teamu netmamy, zaraz bedziemy odbierac po dziesiec takich ofert dziennie jak na interii albo onecie
Paulinka1701
nie dostalam a szkoda(pout) no ale moja mala nie jest na etapie nauki chodzenia badz siusianai do nocnika (grins)
sheryl
wiesz, jak wejdziesz na portale mamusiowe, pieluszkowe (szczególnie jakichś konkretnych firm) to tam są zdjęcia dzieci, opisy sytuacji, rady mam... Skądś to muszą brać, prawda? Poszukują osoby, która im pomoże w reklamie ich produktu, w zamian dają pieluszki. Trochę mało w zamian, mnie by się nie chciało pisać, opisywać, dawać zdjęć za te 50 zł (tak wyliczyłam pieluszki i rabaty na miesiąc).
No, ale nic w tym zdrożnego, nie musisz się chyba niczego obawiać.
Magdzik
Ja nie dostałam i nie zgodziłabym się... Co innego, jakby ten Pan zapukał do moich drzwi, ale przez internet, czy telefon nie podaję adresu. W ogóle obcym osobom nie podaję swoich namiarów
Ania
Witam, proszę nam zgłaszać takie rzeczy. Wiadomości tego typu traktowane są jako SPAM i nie są na naszym serwisie dozwolone.
Użytkownik zostanie niezwłocznie usunięty.
Pozdrawiam, Ania z NetMama Team
april211
ja dostalam i sie zgodzilamz oabzcymy
april211
ja dostałam i dostalam dzieisaj wlasnie paczke
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.