Menu

CZY TO ALERGIA

MAM 2,5 ROCZNEGO SYNKA OD OK 2,5 MIESIĄCA JEST NIBY PRZEZIĘBIONY MA GĘSTY KATAR NAPADY KASZLU O TYCH SAMYCH PORACH NOCNYCH JAK I PO SPANIU CZASEM CIĄGU DNIA, CAŁY CZAS JEST ZAFLEGMIONY PO SPANIU POPOŁUDNIOWYM MA STAN PODGORĄCZKOWY 37,5. W TYM CZASIE BYŁ LECZONY JUŻ DWOMA ANTYBIOTYKAMI MIN. POCHODNYM OD PENICYLINY I NIC NIE POMAGA TEN STAN SIĘ UTRZYMUJE. OD OK 3,5 MIES. PODAJE MU KROWIE MLEKO CZY MOŻE TO BYĆ ALERGIA?

WACNIK
 711  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie alergia na białko krowie

Odpowiedzi

krasna1
możliwe,ale objawy alergii są przeróżne.
kasia13_archiwum
Wiesz. Przy przeziebieniu rowniez jest tak, ze kaszel przychodzi zazwyczaj w nocy, bo sluz splywa do gardla i podraznia je.
Moja mala tem ma teraz 2 lata i 9 m-cy i jest ostatnio ciagle kater i nawet miala troche oblozone okrzela (jednak antybiotyku tu jej zaden lekarz nie przepisal) i kaszla wlasnie w nocy i jak to piszesz w stalych porach.
A jaki jest ten kaszel? Taki normalny, jakby cos (sluz) zalegalo czy suchy szczekajacy?

Jezeli chodzi o alergie na krowie mleko to mozna to w bardzo prosty sposob sprawdzic, lekarz powinien pobrac krew dziecku do zbadania.
W ten sposob sprawdzano to u mojej Yasminy jak miala 5 m-cy.
alinagj1o2
Prawdopodobnie to alergia.Musisz trafić do dobrego alergologa.Moje dzieci to alergicy mają astmę.Zaczęło się od objawów jakie opisujesz tylko jak byli młodsi.Teraz mają robione wszystkie badania, właśnie jutro wracamy po przepustce na odżał.Myślę że i twojemu dziecku przydały by się badania.Dziwi mnie że lekarz nie skierował cię na nie, jak dziecko tyle czasu choruje.Zainwestuj i zapisz się też do dobrego alergologa.Dobrze jest kapnąć na ubranko dziecku Olbasem wtedy lepiej będzie mu się oddychało.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.