Menu

Czy to ciążą??

16 lutego miała ostatni okres. Kolejny powinnam dostać 16 marca i nic. zrobiłam dwa testy jeden w środę, drugi w sobotę - oba pozytywne. Niesamowita radość. I kiedy po przeczytaniu mnóstwa informacji w necie stwierdziłam, że do lekarza pójdę za dwa tygodnie... nagle dzisiaj mam czerwono-brązowy śluz w pochwie. Czasami tak zaczynały mi się okresy. Czyżby testy się pomyliły??

KasiaSM
 656  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

ciąża

Odpowiedzi

basiaikubus
no pędz do lekarza
malgosia
czasami zdaża się plamienie w ciąży, często nie jest groźne, ale czasmi bywa. Idź do lekarza jak najszybciejej.
KasiaSM
Jutro wybieram się do lekarza mam nadzieje, że nie będzie problemów z rejestracją. A dodam jeszcze, że od tygodnia bolą mnie piersi i czasami pobolewa brzuch. Piersi w sumie to mnie też bolały przed ostatnią miesiączką, także sama już nie wiem. Byle do jutra wieczora
Remedios
ale nie przejmuj się na zapas, jeśli okres Ci się tle spóźnił a dwa testy wyszły pozytywnie to ta wydzielina najprawdopodobniej jest oznaką zagnieżdżenia się jaja w ściance macicy, u niektórych kobiet to się zdarza niedługi czas po zapłodnieniu i przypomina okres. Ale oczywiście lepiej będzie jak przyspieszysz wizytę, dla własnego spokoju, powodzenia!
Remedios
ból piersi to jedna z pierwszych oznak ciąży, ja miałam jeszcze gorszy niż przed okresem:) ból brzucha też wcale nie musi oznaczać nic poważnego,ale wszystkiego dowiesz się jutro u lekarza, trzymam kciuki
KlaudynaK
Ja powiem tylko tyle: @Nuska !!!!!!!!
kasia13_archiwum
Jak najszybciej do lekarza! Obojetnie, jaka to ma przyczyne... kazde plamienie, krwawienie w czasie ciazy trzeba sprawdzic.
Zagniezdzanie sie zaplodnionego jaja w maciny nastepuje (na ogol) na jakis tydzien przed spodziewana miesiaczka...
KasiaSM
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Z tym lekarzem to napewno jutro. Tak się cieszyłam jak zobaczyłam pozytywny wynik, a teraz strach.
irekzboralski
mam nadzieję,że wszystko jednak będzie dobrze i jutro lekarz potwierdzi ciążę...powodzenia
Remedios
w sumie kasia ma rację, skoro test pozytywny to już się zagnieździło...tak czy siak LEKARZ:) jutro czekamy na wiadomość!
KasiaSM
Dzięki NetMamy za wszystkie odpowiedzi. Od 15 przyjmuje lekarz i jestem już zarejestrowana. Teraz jadę do pracy ale postanowiłam jeszcze napisać. Dzisiaj już trochę jestem spokojniejsza - śluz mam już powiedzmy mleczno-żółtawy. Nie wiem czy to ok ale ciesze się że nie ma żadnych plamień!! Mam nadzieje że będzie dobrze. Odezwę się wieczorem.
Pozdrawiam
KasiaSM
Na 90% ciąża!! Słysząc to z ust lekarza to wydaje się już dosyć pewne. Stwierdził, że jak na razie jest jeszcze zbyt wcześnie aby stwierdzić że to ciąża. Coś tam widać. Objawy jak najbardziej ok. Zapisał mi Duphaston o ile dobrze rozszyfrowałam pismo i witaminki dla kobiet w ciąży no i oczywiście badania. Kolejna wizyta za 3 tygodnie - zastanawiam się czy to musi być aż tyle ale cóż zrobić. :-)
Remedios
mamy kolejną mamuśkę:) trzymam kciuki żeby wszystko grało!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.