Menu

Czy to ciąża?

Witam:)
Staramy się z mężem o dziecko i mam w związku z tym pewne pytanie. Cykle moje są mniej więcej regularne (26-28 dni). W dni płodne i w owulacje się mocno staraliśmy :). Teraz po 4 dniach od owulacji pojawił się biały mleczny śluz. Czy to jest objaw wczesnej ciąży? Dodam ze bardzo bolą mnie sutki...nawet kiedy chodzę to czuje pieczenie i mrowienie w okolicach sutków. Bardzo chcielibysmy aby się udało tym razem. Pozdrawiam :* i proszę o odpowiedzi :)(kwiatek)

Agus23
 1008  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka śluz

Odpowiedzi

domka
Chyba tak ,albo nie ,kurcze nie wiem nie jestem lekarzem ,bądź testem ciążowym (krejzolka)
loona20
test ciazowy prawde ci powie ... hmmmm trudno powiedziec .. radze wykonac test ciazowy w dniu spodziewanej miesiaczki ;) powodzenia trzymam kciuki
amalka
Rozumiem Cię, bo też doszukiwałam się oznak ciąży we wszystkim (grins) Jednak naprawdę nie jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie. Poczekaj jeszcze troszkę i wybierz się do apteki lub- jeśli się niecierpliwisz- test krwi.

Trzymam kciuki (kciuki)(kwiatek)
Anemona
u mnie gdzieś tak tydzień po owulacji było mi przez cały dzień nie dobrze i tak zostało do 4 miesiąca a potem wymiotowałam do 6mc.(chora)
A co do śluzu może to rożne mieć przyczyny. Raczej świadczy to o tym że nie masz już dni płodnych.(nigdy)
Psychika kobiety jest bardzo "dziwna" potrafią sobie wiele rzeczy wmówić, bol piersi nie jest oznaką ciąży.
Za tydzień zrób sobie testy, tylko ten z krwi (grins)
krasna1
biały,mleczny i gęsty śluz świadczy,ze masz dni niepłodne
renata29
tak,to ciąża
anulka2281
Objaw śluzowy występuje po owulacji podczas tzw. fazy lutealnej. Ma to ułatwić zadanie plemnikom i ewentualną implantację zarodka. Z mężem staramy się już od pól roku o dzidzie i w każdym cyklu mam podobne objawy do Twoich i puki co nie jest to ciąża niestety(placze) Myślę że jest jeszcze za wcześnie na diagnozę ale w pierwszej ciąży również miałam ból piersi i większą niż zwykle ilość śluzu. Musisz uzbroić się w cierpliwość. Rozumiem Cię jak nikt inny i wiem że to nie jest łatwe ale mam nadzieję że w końcu doczekamy się naszych kochanych kruszynek czego Tobie i sobie życzę(prezent)(prezent)(prezent)
joasik31
my też się staramy:( po poronieniu w marcu w dni płodne bardzo się staramy, ale jakoś nie widać dzidzi:( a niektórzy mówią, że "Zrobić dziecko jest łatwo", w naszym przypadku tak nie jest, a tak bardzo byśmy chcieli.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.