Menu

Czy to dobry pomysł?????

Witam mamuśki jak myślicie czy hulajnoga trzykołowa dla dziecka 22miesięcznego to dobry pomysł. Otóż moja siostra chce kupić Mai bez okazji, ale zastanawiam się czy to dobry pomysł chociaż mój S. mówi że nie bo jest za mała ale już sama niewiem przecież są trzy kółka można zniżyć kierownice pomóżcie ...A po drugie Maja jak się dowiedziała ze ciocia chce jej kupić to odrazu radość i cały czas pokazuje obrazek z hulajnogą i się cieszy każemu pokazuje co jej ciocia kupi. Jak uważacie to dobry pomysł. Pomóżcie...

iwona1985
 802  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zakupy prezent hulajnoga dziecko

Odpowiedzi

Mysiaa
wydaje mi się , że to za wcześnie trochę...
Milki
zgadzam się z Mysiaa@ za wcześnie
babooshka
wg mnie to za wcześnie, przecież to trzeba równowagę złapać by tak jedną nogą się odpychać a stać na drugiej...
darzenka
moja taka dostała na 3 lata wcześniej probowala u kuzynki i nie dawala rady bo nie potrafiła utrzymac sie na jednej nodze wiec ja narazie odradzam i polecam poczekac do 3 urodzin :)
kaisaa4
jeśli już wie że taką dostanie to czy sobie poradzi czy też jeśli jej teraz nie kupisz poczuje się oszukana. dziecko jest małe ale w ten sposób uczy się zaufania do dorosłych. jeśli ma coś obiecane trzeba spełnić obietnicę. jeśli nie da sobie rady po prostu poczeka aż będzie starsza niech postoi w koncie ale niech już dostanie wymarzoną hulajnogę którą ma obiecaną. na przyszłość uprzedziłabym po prostu siostrę by wcześniej przedyskutowała z tobą co zamierza kupić siostrzenicy :)
MARZENAG
mój mały ma i to rewelacyjna sprawa uzywa od jakis 5 miesiecy a ma 2 latka
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.