Menu

czy to juz!!??

hej termin porodu mam na 27 luty ale dzis w nocy ok 2 rano obudzil mnie skurcz dosc bolesny i te skurcze trwaja do tej pory sa dosc mocne moglo by sie wydawac ze to ju ale sa dosc niereguralne wystepuja co 10 ,8,5, minut i tak rozne i powoli odpada mi czop jak myslicie czy juz sie zaczelo?? z tego co wiem skurcze przepowiadajace nie powinny byc tak dlugo.

daisy5788
 630  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród porod

Odpowiedzi

mammma
cięzko stwierdzić. powinnaś się gdzieś zbadać i sprawdzić jakie i czy masz rozwarcie. Przepowiadające nie dają rozwarcia. Lepiej sprawdzic w szpitalu, najwyzej odeślą cię do domu.
syla
to może być już bo masz skurcze dosyć często życzę powodzenia szybkiego porodu i przedewszystkim zdrowej dzidzi
anettazab77
Witaj!Powiem tak ja z w pierwszej ciąży miałam podobnie a ze byłam zielona w tych sprawach to pojechałam do szpitala i miałam rozwarcie dopiero na 1,5 cm.To było 12 lat temu i wtedy zostałam już w szpitalu teraz z tego co wiem to z takim rozwarciem odsyłają do domu.Ale u każdej kobiety to inaczej przebiega więc ja bym chyba podjechała do szpitala...pozdrawiam!
syla
bież książeczke i jedz do szpitala ja bym pojechała
kasiunia1
to pewno już.....poczekaj na częstrze i mocniejsze skurcze bo odeślą cie z kwitkiem POWODZONKA
tlolek
też miałam na początku nieregularne ...później wyciszyły sie i kolejne były już co 3 minuty...lec do szpitala...
trzymam kciuki żeby było szybciutko powodzenia
SYLWIA78
jeśli skurcze są regularne to jedz do szpitala lub zadzwoń do lekarza prowadzącego ciąże. dla mnie czop odszedł na tydzień przed porodem a skurcze przepowiadające też męczyły kilka dni.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.