Menu

czy to już????

dziewczyny skurcze mam co 5 minut , boli mnie dół brzucha jak przy okresie . tak było tez w nocy . nie wiem czy powinnam jechać do szpitala (musiałabym wezwać pogotowie) czy mnie nie wyśmieją , że za wcześnie dzwonie ... właściwie nie boli tak bardzo , idzie wytrzymać . a skurcze w ogóle prawie nie bolą tylko jak sie mała poruszy .

AlinaG74
 895  24

Znajdź pytania na ten sam temat:

poród czas

Odpowiedzi

Kasia011085
Kobieto!!!!!!!!!!!!jedz!!!!!!!ale powoli i ostrożnie!!!lepiej dmuchać na zimne!!!!powodzenia(prezent)(prezent)(prezent)
Martuska
jedz kochana, nie ma na co czekać
beatrice86
który to miesiąc ?? Zapewne są to skurcze przygotowujące do porodu... Też tak miałam... a jak przyszło co do czego, to poszłam do wc i czułam się, jakby mnie ogromne zaparcia złapały... wtedy już wiedziałam, że to to... obserwuj się!
Martuska
ja miałam co pół godziny i pojechałam, zbieraj sie i szczęśliwego rozwiązania :)(kwiatek)(kwiatek)
beatrice86
Poza tym nigdy Cię nikt nie wyśmieje. Dużo kobiet przyeżdża kilka razy przed porodem. Nikt nam w końcu instrukcji obsługi nie daje (prezent)
Pineczka
Ja bym pojechała do szpitala, i to szybko. Lepiej się wrócić do domu(grins)
ulenka091987
jeśli masz regularne skurcze to jedź już do szpitala, z tym, że o ile się nie mylę pogotowie przyjeżdża jedynie jak wody już odejdą
AlinaG74
od 2 miesięcy miewałam takie skurcze dlatego teraz nie wiem ????????? ale właśnie 38 tydzień się zaczął . ale jestem głodna , mogę cos zjeść ?
beatrice86
zawsze może powiedzieć jak się czuje... powinni przyjechać
Kasia011085
skórcze przepowiadające miałas:))))a teraz to może już te własciwe:)))
beatrice86
lepiej nie jedz... bo to już raczej to.... gdyby mieli wykonywać zabiegi, albo tfu cesarke, nie mozesz być pojedzona. Wytrzymasz jakoś. Napij się szklankę wody i szykuj. Trzymamy kciuki (kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
aika7
A jak chodzisz i się ruszasz to też boli ? bo jak to są skurcze przepowiadające to powinny zaniknąć albo się zmniejszyć
AlinaG74
no właśnie nic nie wypadło ale nie mam pojęcia jak by to miało wyglądać w moim przypadku . co dzień od tygodnia już coś się zmieniało ... jakby upławy jakieś ????????????
beatrice86
zadzwon lepiej na pogotowie. "Upławy" to nie najlepszy objaw... pewnie za chwilę urodzisz.... Więc nie czekaj !! Dzwoń !!
AlinaG74
chyba trochę jest gorzej jak chodzę , szczególnie jak jest skurcz , bo nieprzyjemnie ciśnie na kość ogonową
beatrice86
ja bym nie czekała.... lepiej się pomylić niż przegapić poród.
madziorek1
ja bym pojechała. Szybkiego i szczęśliwego rozwiązania życzę(kwiatek)
beatrice86
oczywiście przegapić w ""... (grins)
MAJA15
Kobieto dzwoń i się nie zastanawiaj bo jescz w domu urodzisz!!!Powodzenia ci życzę!!!(awve)(awve)(awve)(awve)(awve)(awve)(awve)(awve)
aika7
a zadzwoń do gina albo na pogotowie tam ci powiedzą! ja tez tak miałam skurcze zaczęły się wieczorem,takie delikatne śluz taki podbarwiony,całą noc juz nie spałam bo pobolewało .Rano jechałam na porodówke ze skurczami co 6 min ale słabymi miałam 2,5 cm rozwarcia o 9 urodziłam córcie (drugie dziecko)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.