Menu

czy to już czas?

dziewczynki wy kochane mam problem bo nie wiem już co mam myśleć co to jest...od popołudnia czuję ból w plecach w dolnej części, który zaczął się nasilać i teraz już nawet nie ustępuje na chwile do tego brzuch zrobił mi się twardy ale czuje kopnięcia małego i ból jest chwilowy...do terminu mam jeszcze 3 tygodnie i nie wiem czy to nie za szybko żeby coś zaczęło się dziać już teraz?

niunia89
 688  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

skurcze kręgosłup ból brzuch

Odpowiedzi

Mandarinios
czujesz kopnięcia, bo przy skurczu robi się ciaśniej.... podejrzewam, że to są skurcze przepowiadające.... no do terminu jeszcze trochę, ale radziłabym się trochę poobserwować no i w razie czego skontaktować się z lekarzem....
Kasia011085
no nic kochana....powolutku zbliża się to na co czekałaś 9 miesięcy:)....musisz teraz uważać...tzn.uważaj na dziury w chodnikach i oczywiście się nie potknij o nic...nie wieszaj firan....nie myj okien,,,,to są najprawdopodobniej skurcze przepowiadające:):)już niebawem będziesz miała swoje maleństwo na rekach:)ach rozczuliłam się piekne chwile mi się przypomniały................trzymaj się i bez paniki...powodzenia(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.