Menu

czy to mogą być pierwsze objawy ciąży?

hej dziewczynki :) wypowiedzcie się na ten temat...
pierwszy dzień @ był 29 lipca... cykle mam regularne 28 dniowe... dni płodne wypadły od 7-14 sierpnia owulacja najprawdopodobniej wypadła 12 sierpnia. stosunki odbywałam 5,6, 10,11, i chyba 13 lub 14 ;) od 15 sierpnia mam zgage. 16go nawet tak mnie o 3 w nocy obudziła że aż zwymiotowałam... i tak mam do dnia dzisiejszego tyle że te wymioty troszke minęły. 19 zaczęły mnie kłóć jajniki, boleć podbrzusze i mam takie zatwardzenie... a i o dziwo mi apetyt minął a zawsze tydzień przed @ to bym wszystko jadła..... prosze o szczerą wypowiedz.

monika9s2
 537  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka zgaga a ciąza

Odpowiedzi

Beki
Test robiłaś? Może, a nie musi. Ciężko powiedzieć. Jest duże prawdopodobieństwo, bo współżyłaś, ale nie chcę Ci robić nadziei.
kropka07
jak dla mnie to za wczesnie na takie objawy, ale mam w rodzinie kobiete ktora od poczecia wymiotowala i nie musiala czekac na @ zeby wiedziec ze jest w ciazy, najlepiej zrob test albo bete, bedziesz miala pewnosc.. ;) powowdzenia ;)
monika9s2
to niby 4tydzień... trzeba czekać.. zobaczymy... może na wakacjach w spokojnym klimacie się udało... a dodam że nawet nie liczyłam dni płodnych bo sobie w tym msc odpuściliśmy staraniaz mężem...
czekoladka22
najlepiej zrobić test to tylko 10 zł a będziesz wiedziała wszystko wygląda na to że możesz być w ciąży :]
czekoladka22
monika9s2 napisała:
to niby 4tydzień... trzeba czekać.. zobaczymy... może na wakacjach w spokojnym klimacie się udało... a dodam że nawet nie liczyłam dni płodnych bo sobie w tym msc odpuściliśmy staraniaz mężem...

To gratuluję
monika9s2
nie ma jeszcze czego gratulować ;)
amalka
Szczerze?

Jesteś w ciąży, lub nie.
Kup/zrób test, dowiesz się (grins)

Doszukujesz się objawów ciąży, bo pragniesz maluszka- rozumiem, ale czy nie lepiej wybrać się po prostu do apteki?
mateuszowa
Nie napisałaś nawet, czy zrobiłaś test, więc domyślam się, że nie.
Test nie kosztuje dużo, ale z pewnością powie Ci więcej niż my tutaj...
oli28
udaj się do lekarza najlepiej albo zrób test ciążowy,ja tak jak chivas czułam od samego początku że jestem w ciąży:)
blue
To za wcześnie i też wielokrotnie miałam mdłości itp., doszukiwałam się wszędzie objawów, ciesząc się, że jestem w ciąży, a potem ze smutkiem odczytywałam negatywny wynik testu. Zrób test, 7 dni od ostatniego stosunku działa, więc już możesz. Powodzenia :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.