Menu

Czy to może być ciąża?

Mój problem polega na tym, że dzisiaj mija 36 dzień cyklu, a moje cykle są bardzo nieregularne wahające się od 28 dc do 35dc, ale głównie występują cykle 32 dniowe. Niestety nie mierzyłam regularnie temperatury, zaobserwowałam 15 i 16 dnia niewielkie krwawienie (wręcz kilka kropli krwi) i wydaje mi się, że to mogło być krwawienie owulacyjne. Od 30 dc zaczęłam mierzyć temperaturę co rano i waha się ona między 36,87 a 37 stopni, dzisiaj dodatkowo czułam kłucie i takie ciągnięcie w lewym boku poniżej pępka, a teraz czuje straszne kłucie przy pępku. Dodam, że 32 dc bardzo bolały mnie plecy i w nocy nie mogłam z bólu spać. Zastanawiam się czy to może być ciąża, chcę zaczekać do 40 dc i zrobię test ciążowy, boję się, że niepotrzebnie robię sobie nadzieję. Co o tym myślicie? Czy może któraś z Was miała podobnie?

Justa2606
 584  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli ciąża

Odpowiedzi

Anemona
skocz sobie rano na badanie krwi to bedziesz wiedzieć
kama86
Jesli jstes w ciazy to badanie krwi Beta hcg juz to potwierdzi.
amalka
Na 50% jesteś w ciąży, na 50% nie jesteś. Ciężko tak "wróżyć"... Nie doszukuj się na siłę symptomów. Gorzej zniesiesz ewentualne niepowodzenie. Jak radzą dziewuszki- test z krwi.

Z całego serducha życzę by Cię "bocian odwiedził" (grins)
loli
Po co zadręczać się niepotrzebnie- zrób test z krwi i wszystko będzie jasne, na pewno jesteś przewrażliwiona i bardzo chcesz maleństwa a Twój organizm reaguje w różny sposób, mimo wszystko czekam na wpis- pozytywny test ciążowy, pozdrawiam
Justa2606
Dzisiaj będę znać wynik testu z krwi, strasznie się denerwuję:(
loli
Na spokojnie, jeśli będzie negatywny to trzeba będzie znów próbować, ja to przechodzę co miesiąc i jak do tej pory nic-jedna kreseczka, trzymam kciuki (bocian)
Justa2606
Odebrałam wynik i udało się beta-hcg 2230:)))) wynika z tego, że to 5 miesiąc:))) jestem szczęśliwa, żeby tylko teraz było wszystko dobrze z dzidzią:)
Justa2606
przepraszam 5 tydzień, to z nerwów:)
kama86
Gratulacje!!!(bocian)
MMama1975
(poklony)(poklony)(poklony)(kwiatek)(kciuki)
loli
Gratuluję z całego serducha(prezent)(hahaha)(hahaha)(hahaha)(serce)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.