Menu

Czy to może być ciąża?

Witam dziewczyny! Od roku współżyjemy z partnerem natomiast nie udawało nam się zajść w ciążę. Miesiączki mam regularne od zawsze ,rzadko zdarzyło się aby spóźniła się jeden dzień.W listopadzie również działaliśmy podczas dni płodnych i 29 listopada powinnam dostać @ a tu jej niema.
Zrobiłam test kiedy @ nie przyszła natomiast wynik był negatywny. We wtorek pojawiły się lekko brązowe plamienia ale wczoraj ustały i @ nadal nie ma,jedyne co to bolą mnie piersi.
Dodam jeszcze że zawsze mam bolesne miesiączki,kręgosłup i jajniki nie dają mi nawet czasem spać ,już dwa dni przed @ czuję zawsze ból kręgosłupa i wiem że dostanę @. Ale tym razem mnie nie boli , moze trochę podbrzusze ale to tylko wieczorem,
Czy to może być ciąża? :)

madziulka789
 496  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka brak miesiączki plamienie ciąża bol piersi

Odpowiedzi

isa1987
Zrób beta hcg, będziesz miała pewność dzisiaj albo poczekaj parę dni i znowu testuj. A.... tak, może to być ciąża. Powodzenia ;)
amalka
Posłuchaj koleżanki powyżej, bo dobrze prawi (grins)

Nie odpowiemy Ci jednoznaczne. To może być ciąża, może być spóźniona miesiączka... Inna sprawa, że wykonałaś jeden test. Gdybyś była w stanie błogosławionym- na bank powinnaś ujrzeć ciemną i wyraźną krechę. Test mógł "się pomylić". Powtórz test (ze dwa najlepiej) lub zaoszczędź sobie wydatku i śmigaj na betę. Trzymam kciuki za boćka.

Ps. Jeśli jesteś w ciąży- pofolguj sobie na Wigilii. Za rok będziesz karmiła słodkiego ssaczka i niektóre potrawy wypadną z jadłospisu (grins)
madziulka789
Kochane jest fasolka :) Jestem mega szczęśliwa :)
amalka
GRATULUJĘ!!! (bocian)(prezent)(kwiatek)
isa1987
Moje gratulacje (party)
Miliana23
Gratulacje!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.