Menu

Czy, to może coś oznaczać?

Od wczoraj czuje się niewyraźnie... Zaczęły boleć mnie plecy okrutnie, nie mogę spać, boli mnie brzuch, dzidzia już nie kopie tylko przekręca się strasznie i to prawie cały czas!.... zostało mi 11 dni do terminu porodu, czy to mogą być objawy tego, ze nastąpi to szybciej? (pewnie pytanie było, ale mam takiego zmuła, że nie mam siły szukać...)

trufla
 557  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

ciąża ból poród

Odpowiedzi

krasna1
obserwuj przy sikaniu czy Ci czop śluzowy nie odszedł....zresztą może to już nastąpiło...
a co do Twoich objawów to ja tak nie miałam
aneta1262
ja tak mialam przez 5 dni ale lezalam juz w szpitalu bo mialam ciaze zagrozona strasznie sie meczylam az w koncu po 5 dniach urodzilam 2 coreczki :)))
Mandarinios
jesteś 11 dni przed terminem, ale w terminie kiedy możesz już urodzić.... Tak jak napisała @Krasna obserwuj swoje ciało... Już tuż tuż....
trufla
@krasna1 - wypatrywałam ale nic....
krasna1
myślę,że powinnaś przejrzeć torbę do szpitala czy na pewno wszystko jest

(kciuki)(kciuki)
trufla
:-D he he dzięki
Mandarinios
@trufla czop można przeoczyć nie skupiaj się tylko na nim, bo może już go dawno nie być :) obserwuj czy nie masz skurczy albo czy nie odpływają wody płodowe... Poza tym możesz mieć też skurcze przepowiadające :)
Achcha
ja tak miałam przez około dwa dni przed porodem, mały albo się nie ruszal albo szalał potwornie i czasem się lekko martwiłam co on tak się rzuca
agaorto
wiesz co ja miałam podobnie - mój Tymuś urodził sie 14 dni wcześniej, także jedź i sprawdź czy przypadkiem twoje dzieciątko nie chce już zobaczyć świata i mamusi :))) pozdrawiam i życzę szczęśliwego rozwiązania (kwiatek)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.