Menu

Czy to możliwe :P

Hejka, poradźcie mi laseczki (kwiatek) czy jest możliwa ciąża? (grins) Okres miałam 11.06.2012r. oczywiście przez wszystkie dni po okresie był seks (kciuki) Następny powinnam mieć ok 9-10.07. Wczoraj tj 4.07 robiłam sobie test - 2 kreseczki ( jedna bladziuchna, ale była ). Dziś rano powtórzyłam, znowu 2 kreseczki i jedna bladziuchna. Poszłam na betę HCG też dziś rano i mam już wyniki :D 84,05 mlU/ml wg ich norm to jest, że : ciąża 4 tydzień 10-750. Cieszę się bardzo (grins) Strasznie się cieszę, ale nie wiem czy nie jest za wcześnie (pout) A jeszcze do gin nie mogę się dodzwonić, bo jest poza zasięgiem (smutna).

natuleczkaaa
 807  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka ciąża beta hcg dziecko

Odpowiedzi

emikacpi
Jeśli z krwi i z testu wyszła ciąża to jest , ja poszłam w 21 dniu ciąży do ginekologa i zobacz na usg fasolkę , Gratulacje (kciuki)(cukierek)(cukierek)(cukierek)
piasekpustyni
gratulacje!!!
kasiam146
jesli z krwi tak wyszlo to wydaje mi sie ze to ciaza staraj sie dzwonic caly czas do ginekologa a jak jestes niecierpliwa to moze innego odwiedz i po usg bedzie wszystko na 100% wiadomo
karolincia
gratulacje
natuleczkaaa
A dziękujemy wszystkim (kwiatek) Tylko jeszcze mam pewne obawy, bo pozytywne badania mi wyszły przed okresem, więc jestem w stresie, czy dostanę czy nie. Miejmy nadzieję, że w niedzielę się nie pojawi. A mój ginekolog jest na urlopie do pn. Więc poczekam do pn i idę na wizytę :)
alinagj1o2
Gratulacje.Ja też robiłam test wyszła druga słaba kreseczka,jeszcze jeden zrobię w niedziele .Tak że będziemy czekać razem też wybieram się do ginekologa w poniedziałek.POWODZENIA !!!
Anita21
gratuluje!!!!!!
(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
daryjka87poznan
Gratuluje
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.