Menu

Czy to możliwe przy ospie???

Witam. Dzisiaj mija 3 dzien ospy u córci, i te plamy z pierwszego dnia są już znacznie mniejsze. Czy to znaczy że już całkiem zniknął możliwa jest taka opcja??? Bo myślałam że to jakies krostki z płynem maja być a Ona ma tylko kilka takich z płynem a tamtych bladych dość dużo. Mam nadzieje że zrozumiałyście o co mi chodzi???

iwona1985
 382  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zdrowie plamki ospa dziecko

Odpowiedzi

MADZIA77
Witam moje dzieci tez przechodziły ospę w wieku 6 i 4 lat i to był poprostu koszmar.W pierwszym tygodniu miały po kilka krostek i nic nie wskazywało że sie choroba nasili natomiast w drugim tygodniu wysyp ospy był bardzo duży .Kazde dziecko przechodzi inaczej każda chorobę, a może to nie ospa tylko różyczka ?
iwona1985
Ale te blade są już 3 dzień takie same.
anulka2281
Moja córcia przechodziła ospę jak miała 9 miesięcy. Takie blade plamki niestety przekształciły się z czasem w spore bąble. Cały wysyp trwał około dwóch tygodni... Koszmar... Ale na szczęście mamy to już za sobą. Zdrówka życzymy(prezent)(prezent)(prezent)
iwona1985
Ale po 3 dniach wcale sie nie zmieniły są takie jakie były
kama86
Mozliwe ze lagodnie przechodzi dlatego tak szybko znikaja.Kazde dziecko ineczej przechodzi chorobe u mjej corki pierwszy wysyp byl tydzien temu i dopiero dzis widac wyrazne strupki a te ktore byly dzien czy dwa pozniej dopiero przysychaja a jeszce inne dopiero metnieja:) takze my sobie jeszce troche w domu posiedzimy(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.