Menu

Czy to nie przesada?

Witam kobietki:)
Nie wiem czy słyszałyście o tym że Kardynał Dziwisz przekazał kroplę krwi i kawałek szaty Jana Pawła II dla Kubicy. Jak to usłyszłam w tv myślałam że to jakaś pomyłka. Moim zdaniem miejsce relikwii Papieża jest w kościele, sanktuarium. Jeśli Kubica jest osobą wierzącą powinna mu wystarczyć modlitwa, tak jak nam się mówi że modlitwa może zdziałać cuda. Zresztą i tak miał super opiekę więc do zdrowia powróci w miarę szybko.To że jest znany to zaraz musiał dostać relikwie?Wiadomo uprawia sport ekstremalny i musi się liczyć z tym że mogą się zdarzyć jakieś wypadki. Ile jest ludzi ciężko chorych i nie dostają krwi Jana Pawła II a Kubica tyle że znany. Ja jestem tym zniesmaczona. Jakie jest wasze zdanie na ten temat, nie wiem może się mylę i źle myślę.

Brygidka82
 675  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

relikwie jan paweł ii sport kubica

Odpowiedzi

karolincia
nie wiedziałam o tym i tak chodzi o wiarę jak jej nie ma to nic mu to nie pomoże
elinka
tez nie slyszalam, o tym... podzielam Twoje zdanie
MaLaCzarna
Słyszałam o tym. To bardzo szlachetne i nie uważam żeby to była przesada.
renata29
właśnie dlatego,że jest znany to dostał a nam nikt by nie dał
flame123
przesada
Brygidka82
@MaLaCzarna czy nie uważasz że bardzo szlachetne było by przekazanie relikwii do szpitala, hospicjum?Tak jak napisałam miejsce jest w kościele itd. Szlachetność szlachetnością ale teraz co sportowiec, znana osoba ma dostać relikwie w razie jakiegoś nieszczęścia, co tak na prawo i lewo można rozdawać?
Magdzik
Szlachetne??!!! A czemu taki zwykły obłożnie chory człowiek nie dostanie tej kropli krwi?? Bo jest tylko ZWYKŁYM SZARYM człowiekiem...(pout) To już jest wielką przesadą(krejzolka)
JustiSam
@atena(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(smiech)
MaLaCzarna
Magdzik ja Ci na to pytanie nie odpowiem. Musisz zapytać Kardynała, dlaczego szary człowiek nie dostanie a Kubica dostał?
Wiele jest niesprawiedliwości na świecie. Mi to osobiście nie przeszkadza że akurat Kubica dostał tą kroplę krwi , może zasłużył na nią?
xkasiulax
krótko.Przesada!!!!(nigdy)
daryjka87poznan
Pierwsze o tym slysze.
Kasia1978
słyszałam i nie bardzo chciało mi sie wierzyć.....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.