Menu

Czy to normalne?

Hej dziewczyny mam pytanie. Od 4 miesięcy biorę tabletki AZALIA. Biorę je bez przerwy na okres jednak przy czwartym opakowaniu dostałam krwawienia. Co prawda w ulotce jest napisane, że jest to jedno z działań niepożądanych, ale martwię się bo trwa to już drugi tydzień. Czy to normalne?

kajtek
 645  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie tabletki

Odpowiedzi

rozowa82
a przepraszam bardzo dlaczego bez przerwy na okres?? tak ci okres przeszkadza??
organizm sie rozregulował nie wie co sie dzieje i szleje a ty jeszcze dziwisz?? (krejzolka)
Milki
rozumiem ze okres jest uciążliwy no ale bez przesady to po pierwsze po drugie jak można krwawić już 2 tygodnie i nawet nie pofatygować się do lekarza, a skoro w ulotce pisze że moze to być działanie nie pożądane to tym bardziej trzeba ruszyć tyłek do lekarza, a takie podejście na przeczekanie- bo minie jest bezmyślne.
monique25
po czterech miesiącach to nie jest normalne ... na biegusiu bym szła do lekarza
xkasiulax
Dla tego ja nie biorę żadnych tabletek (nigdy) .....
rozowa82
normalne?? NIE!!! to jest chore!! matka natura stworzyła nas tak a nie inaczej, organizm sie oczyszcza a ciągłę branie tabletek zaburza gosoarke organizmu.... Dla mnie to ze bierzesz tabletki non stop jest poprostu głupie i nieodpowiedzialne ....
Ps. jak lekarz mowi ze krwawienie takie długie jest normalne to znaczy ze to nie jest lekarz!!! tym bardziej branie anty bez 7 dniowej przerwy...
Oto moje zdanie!
kajtek
Tak mi kazał lekarz bez przerwy. Zdarzały mi się takie krwawienia ale zazwyczaj przy pierwszym opakowaniu. A swoją drogą jak to jest, że niektóre odpowiadają z życzliwością (za co dziękuję (kwiatek) ), a niektóre muszą zgryźliwie kogoś uszczypnąć (zla)
kajtek
@ różowa dzięki Bogu nie jesteś lekarzem (krejzolka)
Milki
rozowa82(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
rozowa82
a tak to jest ze po pierwsze nie wyjąnia sie wszystkiego w pytaniu (to ze lekarz ci kazał choć dla mnie to dziwne)
po drugie skoro widziałąs ze krwawienie sie przedłuza a trwa drugi tydzień i i cie to niepokoi to zamiast ruszyc sie do lekarza oczekujesz ze powiemy ci co jest grane(krejzolka) no sorry...
rozowa82
nie wyjaśnia*
kajtek
Nic mi nie dolega powiedziała po prostu, że będzie lepiej jeśli na razie nie będę miała okresu bo dostałam go od razu po połogu. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi najlepiej jak się jutro skonsultuje z moim lekarzem (awve)
madalena2009
Azalia to tabletki dla karmiących kobiet- i przy nich nie robi się tej 7-mio dniowej przerwy. owszem mogą pojawiać się , ale plamienia, a nie krwawienie. Do lekarza niech sprawdzi co się dzieje...
mala21
a mi się też wydaje że przy Azalii przerw się nie robi
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.