Menu

Czy to normalne ??

witajcie powiedzcie mi czy wchodzenie po krzesłach na ławę skakanie z łózka na podłogę wchodzenie na meble itp. to normalne u dziecka ? bo to co dziś zobaczyłam u ciotecznej siostry to mnie zamurowało .

zuzanna24
 635  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Wychowanie dziecko zachowanie dzieci

Odpowiedzi

piasekpustyni
mój ma 13,5 mies, włazi na fotele i łóżka ale na szczęście nie skacze tylko schodzi tyłem tak jak nauczył Go mój Mąż:)
Aneta50209
Ale że normalne w jakim sensie???(krejzolka) Bo jeśli chodzi ci o to że rodzice na to patrzą przez palce i pozwalają na to swoim dzieciom to wg mnie dopóki tego nie robią na twoich meblach krzesłach itp to nie powinnaś się wtrącać....oni je wychowują i jak to zrobią to ich sprawa. A swoja drogą ro czy któreś dziecko nie skakało po meblach?? Wiadomo że zakazane i najgłupsze zabawy najwięcej radochy dają(prezent)
goskapolak
Jeśli rodzice uważają to za normę...(kciuki)
natuuusia19
u nas takie proby sa calkiem normalne... ale nie pozwalamy
zuzanna24
chodzi o to ze dziecko robi co chce a oni z tego się śmieją no wtrącać się nie będę bo to nie moja sprawa tylko później rodzice niech nie plączą jak dziecku stanie się krzywda (kwiatek)(kwiatek) ja jak będę miała swoja dzidzie to na pewno na takie coś nie pozwolę ,po prostu chciałam znać wasze zdanie (kwiatek)(kwiatek)
karolincia
jak byłam małą to dokładnie tak robiłam wyrosłam na normalnego człowieka
karolcia514
hmm powiem tak jeśli rodzice na to pozwalają to ich sprawa :) moja pysia w lutym będzie miała 3 lata i ja jej nie pozwalam na takie wyczyny zresztą jeszcze nigdy się nie zdążyło aby wchodziła na meble czy skakała z łózka na podłogę (kwiatek)(kwiatek)
sheryl
Normalne... takie są dzieci....
sheryl
Aaaaa... to ty jeszcze nie masz swojego....
hehe, pogadamy jak będziesz miała swoje.... a takie gadanie :"jak ja będę miała, to będę robiła tak i tak" zazwyczaj podlega weryfikacji jak już ma się swoje dziecko (grins)
jagoda30
wszystko ma swoje granice, ale dziecko to dziecko jesli ktos mysli, ze dędzie siedziało cicho i grzecznie to niech kupi lalkę.Swoją drogą co jest złego w skakaniu po łóżku albo z niego? to się nazywa być dzieckiem chyba
pscolka1987
to ty mało rzeczy widziałaś co dzieci potrafią zrobić (grins) ja moge po sto razy mowic nie wolno skakać po łóżku a pomaga to na godzine potem znów to samo.....
Niegrzeczna
Przypomnij sobie jaka sama byłaś ew rodzeństwo i znajomi. Ja zawsze skakałam, właziłam tam gdzie nie wolno itd, chodziłam wiecznie poobijana i brudna (błotko najlepsze do zabawy) i żyje :) To się nazywa szczęśliwe dzieciństwo a nie laptop, tv i siedzenie jakby Ci ktoś w wsadził kij w ...
agnese32
hehehe ja robilam to samo wiecej wychodzilam na meble i tam lezalam calymi dniami to jest normalne (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.