Menu

czy to normalne? albo co robić?

Kochane ma 10-cio miesięcznego synka. Od jakiś dwóch tygodni, jak tylko kogoś zobaczy, kogo widzi rzadko, albo pierwszy raz to nie płacze. Nie wiem czy to normalne i to minie czy to raczej jest "uzależnienie" ode mnie? Jak to jest u Was?

joasik31
 402  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem płacz

Odpowiedzi

Mysiulineczka
Moja córka wczoraj skończyła roczek i dopiero od jakiegoś tygodnia stała się wstydliwa natomiast wcześniej jak widziała kogoś pierwszy raz to śmiała się do tej osoby i nie płakała np.. do naszej znajomej jak widziała ją pierwszy raz to się śmiała i poszła do niej na ręce bez problemu. Dziś jak byłyśmy w sklepie zagadała do niej sklepowa to się przytuliła do mnie ale po chwili już się uśmiechała Z czasem z tego wyrośnie.
joasik31
Przepraszam zniknęła mi część pytania. Chodzi o to, że dziecko na widok obcych płacze, chociaż zdarza się, że nie zawsze ten płacz przy obcy jest. Czy to normalne i co robić?
Beatris0302
Moj Filip tez nigdy nie plakal i jeszcze nie placze jak widzi obce mu twarze ;) jak kogos mijamy na spacerze to zaraz wola czesc i sie cieszy :-D
Nena
Nie bardzo rozumiem problem!? To chyba dobrze ze nie płacze jak widzi obcych.
Ada3610
Mój Synek jak miał ok 7miesiąca tak do 11miesiąca, strasznie płakał na widok moich Teści i szwagra. Nie musiał ich widzieć, ale tylko jak głos usłyszał to był okropny płacz. Teraz ma skończone dwa latka i zastała mu ta reakcja tylko na Szwagra.
Wstydzi się bardzo obcych, i czasem nie chce wchodzić do obcych mu miejsc. Myślę, że jest to normalne u dzieci.
renata29
To normalne.Nic z tym nie musisz robić :)
jola75
oj moj straszy syn jak skonczyl 5 mc zaczal tak plakac do 14 mc.Masakra dostawal wrecz histeri,a najbradziej plakal na widok brata meza z zona.Raz jak przyszli to wystarczylo,ze uslyszal ich glos i tak zaczal plakac ,az nie mogl oddychac.potem odmienilo mu sie tak z dnia na dzien.
piasekpustyni
różne są dzieci, jedne się boją każdego obcego, a innym nie robi to różnicy.
Iwona1977
to normalne ,potem mu przejdzie i będzie odważny do każdego...a potem znów faza tyko że będzie to wygladać tak że wstydzi się przez pół godziny i potem szaleje ..i tak za każdym razem przynajmniej moje dzieci tak miały ..moja młoda ma 3,6lat i jest właśnie na tym etapie jak idziemy do kogoś to przez pół godz wtula mi głowę w rękaw ale później jak już się ją zagada lub ktoś zacznie się z nią bawić to do domu nie chce wracać i tak jest nawet jak znów idziemy do tych samych znajomych a jakieś 7 mc wczesniej sama ludzi w autobusie zaczepiala i mówiła wszystkim dzień dobry a jeszcze wcześniej płakała i uciekała od obcych najbardziej bała się wasatych :)
Maryla
Moj maly od samego poczatu nikogo sie nie bal i nie plakal:) to chyba dobrze ze nie placze....??
czekoladka22
wszystko jest ok nie martw się mój jak kogoś dawno nie widział to staje w miejscu i powoli jak już sie rozkręci to dopiero podchodzi itd nic na siłę wiadomo :]
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.